Strona 1 z 1

Gra jednoręki bandyta

: 01 lip 2021, 15:03
autor: Mikołaj55
Prawdopodobnie słyszałeś od fanów automatów do gier, że czasami nazywają je „jednorękimi bandytami”. Dlaczego otrzymali taką nazwę? Najczęściej ten aspekt interesują osoby, które są bardzo daleko od uniwersum hazardu i osoby, które dopiero zaczynają się go uczyć. Jednoręki bandyta to slangowe imię i po raz pierwszy wspomniano o nim w czasach, gdy istniały pierwsze salony i kluby gier z mechanicznymi automatami do gry. Mianowicie, aby rozpocząć proces gry na takiej jednostce, trzeba było pociągnąć za dźwignię, to z kolei było wygląda jak ludzka ręka. Też tak myślisz?

Re: Gra jednoręki bandyta

: 01 lip 2021, 15:03
autor: Marcyśkon
Dlaczego jest „bandytą”? Aby to zrobić, musisz zagłębić się w historię tworzenia automatów do gier. Faktem jest, że nazywa się ich „bandytami”, a to z kolei nie ma tajemnicy. Tyle, że gracze w przełomie emocji przestają się kontrolować i na takich automatach mogą stracić po prostu kolosalne kwoty pieniędzy. W końcu odsetek udanych gier na starych mechanicznych automatach do gier był po prostu niewielki.

Re: Gra jednoręki bandyta

: 01 lip 2021, 15:04
autor: Jóżek44
A sama gra na nich była podejrzanie dochodowym działaniem. To nie jest współczesny jednoręki bandyta, w którym procent wygranych to nawet nic. Gra na takich wirtualnych maszynach jest bardzo opłacalna, ich program zawiera solidne współczynniki, duże bonusy i wiele innych przydatnych żetonów.