Strona 1 z 1

gdzie robicie codzienne zakupy?

: 07 lip 2021, 20:18
autor: hęnna
Gdzie robicie codziennie zakupy?? Macie swoje ulubione sklepy? Ja najczęściej wybieram carrefoura, mają duży asortyment produktow. Regularnie przeglądam gazetki z promocjami, mam ich apkę zawsze można coś taniej upolować, teraz mają akcję ceny niskie jak dawniej

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

: 09 wrz 2021, 17:29
autor: booklo
Wiele produktów dzisiaj zamówimy online i także męskie torby studenckie. Na pewno na uczelnię przyda się taka torba. Wygodnie w niej zapakujemy wszystkie potrzebne rzeczy. W sieci uda się wybrać odpowiedni model torby dla siebie. Warto patrzeć na produkty online.

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

: 11 wrz 2021, 17:27
autor: Budex
Tak na co dzień to tylko jakieś spożywcze aby mieś w domu na bieżąco. Natomiast inne produkty to najczęściej kupuję przez internet. Bardzo fajną stroną cashbackową jest net-pocket. Na niej jest ponad 1200 sklepów i każdy z nich zwraca cześć wydatków za zakupy. Nawet do 20%.

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

: 30 wrz 2021, 14:16
autor: Dziewczyna
Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to mi coraz częściej zdarza się je robić przez internet ;) To naprawdę bardzo wygodne, można w ten sposób zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Na przykład mąkę żytnią zamawiam na https://jawo2008.pl/160-maka-zytnia. Polecam, jeśli i Wy takiej mąki w kuchni używacie.

Re: gdzie robicie codzienne zakupy?

: 13 sty 2022, 16:20
autor: Kartol
oj to mega różnie, czasem w Lidlu czasem w Biedronce, czasem w Centrum a czasem w Aldi najczęściej to zależy najczęściej sprawdzam sobie po prostu gazetki reklamowe i kupuje tam gdzie jest najtaniej i tam gdzie najtaniej jest to czego potrzebuję. W zależności czy szukam masła, mleka, wody mineralnej czy zabawek staram się zawsze być oszczędny i szukać najtańszych produktów na rynku ogólnie to polecam każdemu tak robić bo wtedy unikniecie rozczarowań