Najlepszy wózek

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
dymfna1969
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2021, 11:20

Najlepszy wózek

Post autor: dymfna1969 »

Hej wam. Ostatnio zauważyłam, że coraz popularniejsze wśród rodziców stają się wózki wielofunkcyjne dla dzieci. Czy ktoś z was właśnie taki wózek posiada? Ponoć są niesamowicie wygodne, bezpieczne i komfortowe. Ciekawi mnie jakie macie doświadczenia z tymi wózkami i czy je polecacie?
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Najlepszy wózek

Post autor: dylewska »

Najbardziej opłaca się kupować wózki 2w1 dlatego że z gondolki się korzysta bardzo krótko a nie ma sensu za chwilę kupować drugiego wózka, jak masz 2w1 to po prostu wpinasz siedzisko w miejsce gondoli i gotowe, ja mam x-landera, a gondolę odsprzedałam już nawet innej mamie bo nie jest nam już potrzebna
pauluś88

Re: Najlepszy wózek

Post autor: pauluś88 »

Witam,bardzo zalezy mi na tym,by dowiedziec sie wiecej na temat wozkow dla dzieci, mysle o spacerowkach. https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-spacerowe.html Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej na temat tego sklepu i zakupu wozka przez Internet, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Najlepszy wózek

Post autor: kacc »

Wózki 2w1 czy 3w1 to naprawdę dobry wybór. Wcześniej myślałem, że gondola a potem zaraz wymiana na spacerówkę ale jak kupiliśmy z żoną wózek Riko Nano Pro to zmieniłem zdanie. Ani myślę zmieniać wersję spacerową na inną. Gondola służyła bezawaryjnie ponad 8 miesięcy. Wózek miękki jest, z lekkim stelażem, bardzo dobrze się go prowadzi. Wpinać można gondolę i spacerówkę przodem i tyłem, spacerówka składa się razem ze stelażem. Fajne kolorki do wyboru.
ODPOWIEDZ