Strona 1 z 1

pozycjonowanie

: 28 lip 2021, 19:50
autor: gość
Kogo możecie polecić w temacie pozycjonowania stron? Z tego co się orientuję to https://acomputers.pl/ cieszy się dobrą opinią. Zależy mi na tym aby osiągnąć jak najlepszą pozycję, wiadomo wszystko wymaga czasu, ale myślę że warto zainwestować w to pieniądze. Macie jeszcze jakieś propozycje?

Re: pozycjonowanie

: 29 lip 2021, 0:31
autor: kamilski
No u mnie średnio się to sprawdziło, więc postanowiłem na agencję http://influeme.com/ która specjalizuje się w marketingu internetowym. Ci tą techniką są w stanie pomysłowo ale i dyskretnie dotrzeć z przekazem do odpowiednich grup odbiorców. A to już prosta droga do coraz większej rozpoznawalności marki.

Re: pozycjonowanie

: 30 lip 2021, 9:36
autor: iworka
Dla mojej firmy pozycjonowaniem zajmowała się agencja http://eyyam.pl/ . To wyjadacze rynku w tej branży, więc szybko załapali na czym mi zależy. Marketing internetowy to ich codzienność więc całość wsparli dodatkowo lekką szeptanką. Działali po cichu, dyskretnie, ale w rezultacie, znacznie łatwiej trafić na moją markę poprzez wyszukiwarki.

Re: pozycjonowanie

: 07 sie 2021, 3:47
autor: hunebe
Warto informacji na temat pozycjonowania szukać w internecie, ponieważ nie brakuje pomocnych poradników. Na przykład tutaj https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... ncji,11396 wyczytać można na temat sprawdzania słów kluczowych konkurencji

Re: pozycjonowanie

: 24 sie 2021, 23:08
autor: miśka22
W sumie jeśli komuś zależy na skutecznej reklamie to obowiązkowo powinien pomyśleć o pozycjonowaniu. Chodzi o to żeby być widocznym w internecie, dana strona pojawiała się wysoko w wyszukiwarce. Na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ możecie sobie o tym poczytać, warto.

Re: pozycjonowanie

: 31 sie 2021, 17:08
autor: kilobajt
Oczywiście samo pozycjonowanie jest bardzo fajnym sposobem na budowanie marketingu wokół naszej strony internetowej, ale również przede wszystkim musi to być zawsze wykonywane z najwyższą dbałością. Mi bardzo podoba się to co przeczytałem na stronie https://mieszkanieplus.org/pozycjonowan ... ewelopera/ i faktycznie pozycjonowanie stron dewelopera jest dość specyficzne.

Re: pozycjonowanie

: 01 wrz 2021, 16:40
autor: hunebe
Zgadzam się z tym co poprzednicy piszą, że pozycjonowanie jest bardzo istotnym elementem każdej strategii marketingowej i nie można go pominąć w żadnym wypadku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji w tym temacie to kliknij tu i zapoznaj się z artykułem