Strona 1 z 1

Internetowy marketing

: 30 lip 2021, 8:36
autor: gość
na chwile obecną znajdziesz wiele ofert drukarni internetowych ale zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę warto było by zobaczyć jakiej jakości jest jej druk i jaki jest czas realizacji. Zapoznawałem się z tym niedawno i wiem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ , ma jedną z ciekawszych ofert. Mają darmową dostawę , szybki czas realizacji i co najważniejsze wysoką jakość druku

Re: Internetowy marketing

: 30 lip 2021, 10:05
autor: iworka
Dziś to podstawa, bo kiedy większość biznesu przenosi się na ten obszar, to właśnie tu trzeba na swoją markę umiejętnie zwrócić uwagę. I tu działa dla mnie agencja http://123media.pl/ która z tego zadania wywiązuje się doskonale. Całość realizują odpowiednimi technikami marketingu internetowego.

Re: Internetowy marketing

: 14 sie 2021, 10:47
autor: czaruś
Ostatnio sporo doinformowałem się w kwestii marketingu cyfrowego oraz projektowania procesów, a także ich optymalizacji. Czytałem sporo artykułów na tej stronie: http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ i muszę przyznać, że są przedstawione w prosty sposób i łatwo zrozumieć skomplikowane zagadnienia. Polecam.

Re: Internetowy marketing

: 15 sie 2021, 18:42
autor: Grześ
Na dobrą sprawę jak najbardziej sam marketing internetowy jest czymś fajnym ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć co nieco na temat social media marketingu. Jak miałem okazję przeczytać w https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/ to jak najbardziej jest to coś co na pewno ma przed sobą przyszłość.

Re: Internetowy marketing

: 15 sie 2021, 23:54
autor: StaŚ
Co by tam nie powedzieć o tych nowych projektach, czesto nie mają w ogole pojecia na czym polega ich praca - jest tysiące różnych graczy na rynku ale poważnych jest setka na rynki skandynawskie wymiata [url=http://novitech.com.pl/pozycjonowanie-w-norwegii/] Pozycjonowanie norwegia /url] na rosyjskie MediP - dzwonia kozy po klientach i szukaja klientow a do dobrej agencji dzwonia klienic sami.

Re: Internetowy marketing

: 20 sie 2021, 18:58
autor: kazna
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://bingraf.pl/

Re: Internetowy marketing

: 25 sie 2021, 11:42
autor: oliś444
Dobrze, że reklamę swojej firmy chcesz powierzyć profesjonalistom - samodzielne działania w zdecydowanej większości mogą przynieść więcej szkód niż pożytku. Chcąc zaplanować kampanię reklamową swojej firmy warto uwzględnić w niej działania influancer marketingowe. Czym jest influencer marketing? Można dowiedzieć się z treści tego artykułu https://magazynfakty.pl/influencer-mark ... fenomenem/

Re: Internetowy marketing

: 25 sie 2021, 21:43
autor: Baśka1
Długo by mówić na temat marketingu, tak naprawdę to dziedzina która cały czas się rozwija. Jako klienci mamy do wyboru bardzo różne działania marketingowe, żeby zdobywać klientów. Jest nawet coś takiego co nazywa się remarketingiem. Na http://www.webspace.pl/jak-dziala-remarketing/ są informacje w tym temacie.

Re: Internetowy marketing

: 09 wrz 2021, 18:05
autor: Małek
Oczywiście sam marketing internetowy jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również zwracam uwagę na social media. Bardzo spodobało mi się to co miałem okazję przeczytać na stronie https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... tywny.html i jak najbardziej warto jest wiedzieć jak w efektywny sposób należy korzystać z mediów społecznościowych.

Re: Internetowy marketing

: 21 wrz 2021, 17:05
autor: mczay
W marketingu internetowym teraz jest popularny influencer marketing, tutaj https://adnext.pl/baza-wiedzy/influencer-marketing/ macie dokładniej opisane na czym to polega. Znane osoby promują wasze usługi lub produkty, moja firma z tego też skorzystała. Efekty są naprawdę dobre, polecam wam tą opcję.

Re: Internetowy marketing

: 22 wrz 2021, 11:50
autor: Midoń
W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrych specjalistów odnośnie działań marketingowych które przyniosą realne korzyści w zasięgach, sprzedaży oraz zainteresowaniu waszymi produktami i usługami to może warto w takim razie postawić na agencję DigitalHill https://digitalhill.pl/uslugi/kampanie-google-ads/ którzy m.in świadczą usługi kampanii Google Ads która u nas generuje najlepsze wyniki sprzedażowe oraz zainteresowania ponieważ coraz częściej wchodzą na nasze strony i sklepów online ;)

Re: Internetowy marketing

: 24 wrz 2021, 17:29
autor: AdamsKAŻ
Grunt to dobra firma, która zajmie się naszym marketingiem. Ja korzystam z pomocy firmy https://www.embi-marketing.pl/ i zlecam im organizację eventów, jubileusze i tym podobne imprezy. Firma zawsze nas czymś zaskoczy i powiem wam, że współpraca z tą firma to sama przyjemność.

Re: Internetowy marketing

: 02 paź 2021, 22:13
autor: jarek07
Dużo się mówi o reklamie i przede wszystkim to, że powinna być dobierana indywidualnie pod klienta. Ja właśnie dość długo szukałam firmy która by spełniała moje oczekiwania. Ale warto było, bo trafiłam na https://www.socialmediabost.pl/ którzy doskonale się orientują we wszystkich trendach związanych właśnie z socialmedia.

Re: Internetowy marketing

: 07 paź 2021, 18:09
autor: rekłamis32
Nie ma znaczenia jak duży budżet chcesz zaplanować na kampanię reklamową, firma przedstawi ci odpowiednią ofertę https://www.znajdzreklame.pl/blog/rekla ... reklamowe/ będzie dobrym pomysłem. Warto czerpać wiedze od najlepszych i dzieki temu mozesz rozwijać swoją firmę.

Re: Internetowy marketing

: 26 paź 2021, 16:28
autor: Teatralka
Prowadząc własną firmę,zwłaszcza w internecie,liczy się dosłownie wszystko, marketing, ale też reklama i sprawdzone techniki prowadzące do zwiększenia sprzedaży swojego asortymentu.
By wiedzieć jak to zrobić,warto odwiedzić stronę Wojtka Trochimowicza,specjalisty, który zajmuję się kompleksową automatyzacją sprzedaży internetowej https://trochimowicz.com/trendy-e-commerce/
Pokaże nam,jak przyspieszyć wzrost swojej firmy e-commerce i skrócić o 80% czas potrzebny na zarządzanie sprzedażą online

Re: Internetowy marketing

: 29 paź 2021, 0:26
autor: Alicja73
Gdy mówimy o marketingu w internecie, nie możemy zapominać o social mediach. Myślę, że jest to najlepsza forma reklamy dla mniejszych i większych firm. Tak naprawdę wystarczy dobrze i systematycznie prowadzony profil ,aby docierać do potencjalnych klientów. Ważne są tam zasięgi, żeby dotrzeć do większej ilości odbiorców. Jeżeli chodzi o to to można budować profil latami , a jednak nie dotrze do tylu odbiorców, co profil , któremu trochę pomożemy ; ) Chodzi mi o kupno like i follow, co możecie zrobić tutaj https://www.socialmediabost.pl/