Strona 1 z 1

Tanie wczasy?

: 04 sie 2021, 19:07
autor: sulisław_97
Sądzicie, że w obecnej sytuacji można liczyć na tanie wczasy? Nie wydaje mi się, żeby pokoje nad morzem Krynica Morska w rozsądnych cenach były trudne do znalezienia. Na pewno warto brać pod uwagę grupy z ogłoszeniami, bo na popularnych portalach ceny zwykle są wysokie. W jaki sposób wy szukacie noclegów?

Re: Tanie wczasy?

: 26 gru 2021, 22:08
autor: MarysiaŚ234
Jeżeli szukasz niedrogich wczasów to warto zapoznać się z ofertą Ośrodka wypoczynkowego ''Jubilat" z miejscowości Ocypel w Borach Tucholskich . Ośrodek https://www.jubilatocypel.pl/kontakt znajduje się w pięknym sosnowym lesie i zajmuje obszar 4 ha. Ośrodek oferuję domki typu Kampinos (4-7 osobowe oraz 2-3 osobowe) w wysokim standardzie z wyżywieniem, strzeżony parking oraz kąpieliskiem. Dla osób, które lubią atrakcję wodne czekają kajaki, łodzie, rowery wodne a dla tych ,którzy preferują atrakcję na lądzie można skorzystać z boiska to siatkówki, ping-ponga. Na terenie ośrodka jest sklep, bar wiec jak coś chcemy przekąsić lub czegoś się napić to śmiało możemy skorzystać z takiej opcji.

Re: Tanie wczasy?

: 15 mar 2023, 16:51
autor: Kamilka75
Nie będzie już tanio, chyba że sami coś sobie znajdziecie. U mnie takie https://dreammobilhouse.pl/ domki są mobilne i ja mam wrażeniek że jednak to będzie dla mnie ideał pod miastem. Mam znajomych, którzy już tu domek mobilny, albo modułowy, nie pamiętam, ale coś zamawiali. I będę mogła sobie na spokojnie to rozeznać. Sprawdzę jak to wygląda na żywo, idąc do firmy:
Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: kontakt@dreammobilehouse.pl