Strona 1 z 1

Mętna woda

: 03 sie 2021, 9:02
autor: Wanda1995
Wiecie może, jak poradzić sobie z mętną wodą? Dowiedziałam się, że są specjalne środki do usuwania mętności, ale podejrzewam, że nie obejdzie się bez profesjonalnego doradztwa. Zdaję sobie sprawę, że w przemyśle czysta i zdatna do użycia woda to podstawa, więc każdemu polecam zwracać na to uwagę. Czy wy tak właśnie robicie?

Re: Mętna woda

: 22 wrz 2021, 14:03
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.jonizatory.eu/

Re: Mętna woda

: 23 wrz 2021, 21:26
autor: Ącki
Niestety taka wodna raczej nie jest dobrym rozwiązaniem i moim zdaniem warto jest w tej sytuacji zastosować sprawdzone pompy do wody. Nawet jakiś czas temu miałem okazję o nich przeczytać na stronie https://budosfera.pl/pompy-do-wody-po-k ... o-siegnac/ i jestem zdania, że czasami jest to najlepsze rozwiązanie.

Re: Mętna woda

: 30 cze 2023, 21:51
autor: kadma
Czysta woda jest niezbędna do życia. Jednym ze sposobów na zapewnienie sobie czystej wody jest korzystanie z jonizatora wody. Jonizatory wody odfiltrowują zanieczyszczenia z wody, zapewniając lepszy smak i zdrowszą wodę.