Strona 1 z 1

Jak wybrać ubezpieczenie?

: 16 sie 2021, 23:48
autor: Elora1995
Hej wam. Powiedzcie mi, czy bylibyście w stanie wybrać odpowiednie dla siebie ubezpieczenie na życie Ostrołęka, czy potrzebna byłaby wam pomoc specjalisty? Ja chyba postawię na sprawdzonego doradcę, bo obawiam się, że przez swój brak wiedzy niekoniecznie znajdę korzystną ofertę. Co o tym myślicie?

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 03 wrz 2021, 8:59
autor: SzyszynkaŻ
Życie pisze różne scenariusze, ale każdemu z nas może się przytrafić przykre zdarzenie. Ale najgorsze są zdarzenia, gdy dotyczą one naszego życia i zdrowia. Choroba, wypadek w domu, w pracy czy na wakacjach… takie zdarzenia, zawsze powodują problemy, stres i duże wydatki, z którymi ciężko jest się samemu uporać. Ubezpieczenia są po to by pomagać Tobie i Twojej rodzinie w najgorszych sytuacjach życiowych. Warto więc sprawdzić ofertę https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... czne,11,pl

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 04 wrz 2021, 17:29
autor: rótka
Ubezpieczenie zrealizowane przez https://www.ubezpieczeniapawlik.pl/ubezpieczenia całkowicie mi odpowiada. W końcu to wszystko dla bezpieczeństwa a przecież o to chodzi! Przyjrzyj się co mają do zaoferowania, panuje tam sporo ciekawych wariantów. Na pewno znajdziesz coś i dla siebie!

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 06 wrz 2021, 12:33
autor: Michał900
Ja potrzebowałem ubezpieczenia dla portowców wysokiego ryzyka i nazywa się to "rozszerzenie ubezpieczenia o uprawianie sportów wysokiego ryzyka" i takie ubezpieczenie uzyskałem w kancelarii ubezpieczeniowej u Pana Jabłońskiego https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ ... urystyczne .

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 09 wrz 2021, 23:18
autor: mórakowski
Zadecydowałem o wyborze oferty ALIEN https://alienubezpieczenia.pl/ubezpiecz ... zczecinie/ i muszę przyznać, że chyba okazało się to całkowitym strzałem w 10. W pełni sprostało moim wymogom a co najważniejsze pozwoliło na zachowanie bezpieczeństwa, poprawę. Warto dmuchać na zimne, tutaj ubezpieczenie dotyczyło ubezpieczenia dla rodziny.

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 22 wrz 2021, 10:50
autor: katrówa
Należy zacząć od rozejrzenia się po sensownych ofertach. Akurat https://jagielska.com.pl/ubezpieczenia/ w pełni sprostali moim wymogom na tym polu. W tym wypadku postawiliśmy na ubezpieczenie mieszkania i pomieszczeń przynależnych do niego - żyjemy w trudnych czasach, także warto dmuchać na zimne!

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 22 wrz 2021, 18:25
autor: kilobajt
Tak naprawdę to samo ubezpieczenie jest przecież niezwykle ważne i moim zdaniem również powinniśmy wiedzieć jakie warto wybrać ubezpieczenie przy starszym modelu auta. Mi podoba się to co przeczytałem na stronie https://magazynlbq.pl/ubezpieczenie-kla ... -wiedziec/ i faktycznie taka wiedza jak dla mnie jest znacząca.

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 22 wrz 2021, 23:02
autor: SzymikŻ
Bardzo pomocne w wyborze ubezpieczenia są tzw. kalkulatory OC/AC . Jeden z nich znajdziecie tutaj - https://voleto.pl/ . Ja wychodzę z założenia, że zanim zdecydujecie się na jakąś polisę to trzeba sprawdzic w różnych firmach, no chyba, że komuś nie zależy ile zapłaci ;)

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 24 wrz 2021, 11:16
autor: hiczungł
Rozsądnym pomysłem okazało się zdecydowanie na ubezpieczenie zaproponowane przez https://www.asfpremiumbialystok.pl/oferta . Zapewnili polise ubezpieczeniowa, co w dzisiejszych, dosyc trudnych czasach jest wedlug mnie obowiazkowe. Koniecznie skup sie na ich ofercie, faktycznie robi to wrazenie.

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 30 wrz 2021, 23:10
autor: eluśka
Jeśli chcecie ubezpieczyć swoją pociechę, to na pewno na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... olne,13,pl . Znajdziecie tam sporo ciekawych informacji. Poza tym można tam wybrać ofertę, która będzie dopasowana idealnie do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych.

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 11 paź 2021, 12:56
autor: ginamó
Agencja ubezpieczeniowa http://pzuchorzow.pl/ zapewniła mi ubezpieczenie komunikacyjne. Obowiązkowe OC, jak i AC ,dzięki czemu mogę liczyć na NNW kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego . Żyjemy w trudnych i niebezpiecznych czasach, dlatego warto dmuchać na zimne z każdej, możliwej strony. Moim wymogom całkowicie to sprostało, skup się koniecznie na tej ofercie!

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 27 sty 2024, 18:54
autor: straciatella
Tak naprawdę to samo ubezpieczenie jest przecież niezwykle ważne i moim zdaniem również powinniśmy wiedzieć jakie warto wybrać ubezpieczenie przy starszym modelu auta.

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 28 sty 2024, 11:18
autor: mokka
Najlepiej chyba szukać porównywarek i z nich korzystać przy wyborze ubezpieczenia. Trzeba też pamiętać że niezależnie od tego gdzie mamy ubezpieczone auto to w razie kolizji należy się nam samochód zastępczy z oc sprawcy i można o tym poczytać też na tej stronie https://zastepczy.org/tu/generali-samoc ... pczy-z-oc/

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 31 sty 2024, 20:22
autor: warm3933
Przede wszystkim trzeba w tym temacie znaleźć najlepszych specjalistów. Ja mogę podpowiedzieć, że warto ich szukać na stronie https://ubezpieczenia.walbrzych.pl/ . Tam zajmują się różnymi ubezpieczeniami, które mogą spełnić Wasze wszystkie oczekiwania.

Re: Jak wybrać ubezpieczenie?

: 15 lut 2024, 15:08
autor: Gość
Wybór ubezpieczenia dla auta nie jest dla mnie łatwy, oglądam oferty ale nie wiem na co mam się zdecydować. Tu https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ jak sprawdzałem na ich kalkulatorze to niskie składki mi oferują.