Strona 1 z 1

Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

: 23 sie 2021, 5:56
autor: domaslaw
Jaka metoda leczenia wady postawy u dzieci wydaje wam się najskuteczniejsza? Mnie do głowy przychodzi przede wszystkim rehabilitacja niemowląt Warszawa. Oczywiście ważne jest, żeby znaleźć odpowiednich specjalistów. Tylko oni będą w stanie prowadzić zajęcia tak, by były efektywne. Zgadzacie się?

Re: Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

: 17 wrz 2021, 15:07
autor: steffi
Przede wszystkim dobra rehabilitacja, to jest najważniejsze. Często trzeba postawić na zestaw ćwiczeń po okiem fizjoterapeuty. Sprawdźcie sobie również sklep https://esklep.brandvital.eu/ i ich propozycje, ich urządzenia, sprzęty i akcesoria rehabilitacyjne, medyczne. W dobrej cenie można kupić takie rzeczy w inernecie i ja właśnie kupowałam je akurat dla siebie, ale i dla dzieci coś odpowiedniego znajdziecie. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.

Re: Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

: 25 paź 2021, 19:31
autor: iworka
Z córką przerabiałam podobny problem i pomogły sesje rehabilitacyjne w centrum medycznym Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/ . Znają się na tym, mając specjalne oddział dla dzieci, gdzie wiedzą jak działać, by szybko i skutecznie osiągnąć założeni.

Re: Jak leczyć wadę postawy u dziecka?

: 18 gru 2021, 17:22
autor: KarolinaŚ890
Wady postawy można leczyć też u dorosłych . Ja skorzystałam z okazji i wzięłam się za siebie i zapisałam się na zajęcia rehabilitacyjne do https://www.oks-med.pl/kontakt w Jarocinie. Ośrodek oferuję leczenie zaburzeń symetrii u dorosłych w tym można zamówić rehabilitację w domu pacjenta. Ponadto możemy skorzystać z rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej jak również możemy zasięgnąć porady fizjoterapeuty. Ja czuję się o wiele lepiej po rehabilitacji i teraz robię ćwiczenia sama w domu.