spadki pomoc prawna Gdańsk

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Nóżka

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Nóżka »

Hej. Chciałbym was zapytać, czy znacie może jakąś dobrą kancelarię, która miałaby doświadczenia w prowadzeniu spraw spadkowych? Ciężko jest znaleźć jakieś profesjonalne miejsce, w którym przyjmowaliby sami specjaliści w tym zakresie. Liczę na wasze wsparcie w tym temacie.
Nóżka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Nóżka »

Oj tak, niespodziewane spadki mogą narobić naprawdę niezłego namieszania w rodzinie. Nawet w takiej, która na pozór wydaje się być niekonfliktowa i zgrana. Mam nadzieje, że szybko uda Ci się zamknąć ten temat, bo to na pewno nie jest łatwa sprawa, szczególnie, że niedawno dopiero był pogrzeb zmarłego.
Bóżka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Bóżka »

Zgodzę się, że spadki to ciężki temat. Sama niedawno przez to przechodziłam i gdyby nie wsparcie mojej rodziny, chyba nie dałabym rady tego udźwignąć. To strasznie wyczerpujące doświadczenie, które zapamiętuje się na długi czas. Mimo wszystko, po rozwodzie również można być szczęśliwym, czego Tobie życzę.
Wioluś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Wioluś »

Spadek jak i rozwód to bardzo ciężkie sprawy. Najważniejsze to znaleźć sobie dobrą pomoc prawną, bo bez niej niewiele zdziałacie w tym temacie. Z własnego doświadczenia mogę wam polecić profesjonalną kancelarię, która ma ogromne doświadczenie w tych dwóch sprawach. A jest nią http://www.mindykowski.pl/. Mecenas Mindykowski potrafi tak poprowadzić rozprawę, że już na wstępnie czujecie się wygrani. Naprawdę polecam się do niego zgłosić. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
Awatar użytkownika
greta
Posty: 173
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:55

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: greta »

Jak problematyczny spadek to tylko mecenas Mindykowski. Ma kancelarię w Gdańsku. U mnie spadek z długami obciążałby nie tylko mnie, ale i moje dzieci. Kosmos jakiś. Gdyby nie mecenas Mindykowski chyba nigdy bym tego nie spłaciła. Pomógł rozwiązać wszystkie problemy za co jestem bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Dzony82 »

Witam.
Prawo w firmie dla mnie jest trochę zbyt skomplikowane. Myślałam, że z wieloma rzeczami sama sobie poradzę, niestety przerosło mnie to. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego radcy prawnego. Znajoma powiedziała że tutaj https://lexsecure.pl/szybka-porada zajmują się wieloma rzeczami i działają na terenie całej Polski.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ