Strona 1 z 1

Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 19 wrz 2021, 22:16
autor: Waśka
Mam trudny temat odnośnie aranżacji wnętrz, a mianowicie szukam ciekawych pomysłów na wyjątkowe wykończenie tej przestrzeni i jednocześnie rozważam wykorzystanie na ścianie betonu architektonicznego na większości ścian. Co o tym sądzicie i co najważniejsze jak to wykorzystaliście u siebie, bo tez nie chcę za bardzo przesadzić. No i ten materiał nie jest wcale taki tani, żeby później go nie wykorzystywać. Pozdrawiam i liczę oczywiście na Was! :)

Re: Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 19 wrz 2021, 22:35
autor: Pańka
W salonie spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia, także powinien być ładnie zaaranżowany i jednocześnie z zachowaniem odpowiedniej funkcjonalności. Jeśli chodzi o nas to zdecydowaliśmy się również na jednej ścianie wykorzystać beton architektoniczny w szarościach gdzie też mamy kominek i przyznam, że pasuje świetnie. Również mieliśmy pewne obawy na początku, ale przekonał mnie do tego artykuł https://wnetrza-ze-smakiem.pl/beton-arc ... -w-salonie gdzie propozycje aranżacji robią mega wrażenie i jak się okazuje można ciekawe go wykorzystać zarówno w mniejszych, ale i większych przestrzeniach ;)

Re: Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 24 wrz 2021, 13:19
autor: Bartłomiej44
Na pewno znajdą się tutaj osoby zainteresowane aranżacją wnętrz. Jestem w trakcie remontu wnętrz w moim mieszkaniu i chciałbym Wam polecić sklep internetowy - https://www.gtv.com.pl/pl/ . Na stronie znajdziecie najróżniejsze akcesoria dekoracyjne oraz znajdziecie wiele inspiracji.

Re: Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 26 wrz 2021, 22:18
autor: Dryś
Pańka pisze: ↑19 wrz 2021, 22:35 W salonie spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia, także powinien być ładnie zaaranżowany i jednocześnie z zachowaniem odpowiedniej funkcjonalności. Jeśli chodzi o nas to zdecydowaliśmy się również na jednej ścianie wykorzystać beton architektoniczny w szarościach gdzie też mamy kominek i przyznam, że pasuje świetnie. Również mieliśmy pewne obawy na początku, ale przekonał mnie do tego artykuł https://wnetrza-ze-smakiem.pl/beton-arc ... -w-salonie gdzie propozycje aranżacji robią mega wrażenie i jak się okazuje można ciekawe go wykorzystać zarówno w mniejszych, ale i większych przestrzeniach ;)
Myślę, że to akurat całkiem fajna opcja jeśli chodzi o wykorzystanie go w aranżacji salonu. My wybraliśmy beton architektoniczny na ścianę gdzie wisi telewizor i na kominku. Natomiast na ścianie za sofą wybrałem fototapetę i efekt końcowy wyszedł nam naprawdę nieźle :D

Re: Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 30 wrz 2021, 9:57
autor: Sokół
Z betonem architektonicznym nie można przesadzić, natomiast jako taki dodatkowy element to zdecydowanie jestem za. Natomiast trzeba właśnie spojrzeć jeszcze na kilka dodatkowych aspektów wokół, czyli oświetlenie, czy nie będzie za bardzo przytłaczający kolor jaki wybierzecie itd. No w artykule https://wnetrza-ze-smakiem.pl/beton-arc ... -w-salonie jest to dobrze poruszone i uwzględnili nie tylko te klasyczne płyty betonowe, ale też różne 3D itd. Ja trzymam kciuki za efekty i jak już jakieś będą to daj znać jak wyszło!

Re: Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 01 paź 2021, 3:28
autor: anuś0333
Jeśli interesuje Was profesjonalne oświetlenie led, to sądzę, że informacje na stronie https://domowyinspirator.pl/jak-dobrac-oswietlenie-led/ będą bardzo dobrym wyborem. Fajną opcją będą wysokiej jakości profile led i oprawy oświetleniowe. Polecam się zapoznać z informacjami.

Re: Beton architektoniczny i aranżacja salonu

: 08 paź 2021, 19:52
autor: Bartłomiej44
W trakcie remontu mojego domu skorzystałem z usług projektantów wnętrz - https://ornali-interiors.com , którzy pomogli mi zaaranżować większość pomieszczeń zgodnie z moimi ustaleniami. Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.