Strona 1 z 1

Ozdobne rolety

: 02 wrz 2021, 13:30
autor: Cecylian-83
Cześć. Sądzicie, że warto inwestować w fotorolety na wymiar? Moim zdaniem to ciekawy dodatek do domu i nie tak trudny w montażu. Pytanie tylko, czy sprawdzają się tak samo dobrze jak zwykłe rolety. Wiecie może coś na ten temat?

Re: Ozdobne rolety

: 10 wrz 2021, 6:40
autor: katapólta
Ozdobne rolety zewnętrzne, zaproponowane przez https://never.net.pl/rolety-zewnetrzne/ prezentują się nieźle. Kolejna kwestia, pozwala to na ochronę przed zbędnymi promieniami słonecznymi. Kolejny argument to wysokiej jakości wykonanie, co idealnie komponuje się z naszym nowym domem.

Re: Ozdobne rolety

: 15 wrz 2021, 8:02
autor: Bóżka
Wiecie co, jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to moim zdaniem, najciekawsze asortyment w zakresie rolet, żaluzji czy moskitier, posiada ten sklep w Krakowie https://www.roletywkrakowie.pl koniecznie sobie do nich zajrzyjcie w wolnej chwili, a na pewno uda wam się znaleźć coś interesującego I pasującego do waszego wnętrza.

http://al7br.com/garden-compost-bins-pitfalls-recommendations/

Re: Ozdobne rolety

: 27 wrz 2021, 1:23
autor: kilobajt
Jak najbardziej również i takie rolety można spotkać w naszych oknach tylko nie wiem czy są one w ogóle funkcjonalne. Ja całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się z wpisem https://familyrollo.pl/blog/dlaczego-wa ... sy-okienne gdzie właśnie fajnie wytłumaczono dlaczego warto jest mieć plisy okienne.