Strona 1 z 1

kontuzja a rehabilitacja

: 25 paź 2021, 15:42
autor: gość
Co w przypadku, gdy doznałem bolesnej kontuzji, wymagającej skomplikowanej rehabilitacji? Potrzebuję pomocy jakichś speców w tej dziedzinie. Do tej pory znalazłem ofertę http://rehit.pl/
, która wygląda całkiem obiecująco. Macie jakieś informacje na ich temat? W sieci krążą dobre opinie na temat jakości ich usług. Czuję, że taka rehabilitacja sportowa byłaby dla mnie zbawienna.

Re: kontuzja a rehabilitacja

: 25 paź 2021, 19:40
autor: iworka
W przypadku kontuzji, polecono mi centrum medyczne Damiana. Rewelacyjne miejsce, oferujące wysoki poziom opieki medycznej w całym zakresie. Zapoznali się z moim przypadkiem, przeanalizowali dokładnie uraz i dopasowali ciąg zabiegów, po których stopniowo odzyskiwałam pełną kontrolę nad kolanem.

Re: kontuzja a rehabilitacja

: 28 paź 2021, 18:30
autor: Dabiś
Jeśli chcecie sobie szybki i skutecznie poradzić z problemami uciążliwych kontuzji m.in bólu pleców, barków, czy tez niedoleczonych kontuzji to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście jednak zdecydowali się na skorzystanie z pomocy specjalistów którzy będą w stanie realnie pomóc i przy systematycznie prowadzonym leczeniu wrócicie do jak największej sprawności. Jeśli chodzi o mnie to mi po wypadku bardzo pomogła Pracownia Zdrowia https://pracownia-zdrowia.pl/ z Wrocławia którą zdecydowanie mogę polecić. Trzymam kciuki również za Was!