Opony całoroczne co sądzicie?

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
KamilZoł

Opony całoroczne co sądzicie?

Post autor: KamilZoł »

Witam!
Szukam nowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie opon całorocznych i chciałbym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi na co warto tutaj zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie należy ich szukać jeśli chodzi o trwałość, dobrą przyczepność i jednocześnie mają szeroki wybór nie tylko co do rozmiaru, ale i konkretnego rozstawu. Liczę na Wasze podpowiedzi, bo nie chcę żałować wyboru :)
MikołajEś

Re: Opony całoroczne co sądzicie?

Post autor: MikołajEś »

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim skutecznych i jednocześnie dobrze wykonanych opon, które sprawdzą się zarówno przy mokrej, jak i pokrytej lodem drodze to ja osobiście uważam, ze tutaj warto jednak zwrócić uwagę na model bridgestone weather control a005 Uznawane są jako jeden z najlepszych modeli w swojej klasie, stanowi doskonałą alternatywę dla osób szukających ekonomicznych i bezpiecznych wersji odpowiednich dla swojego samochodu. Pozdrawiam!
Gułek

Re: Opony całoroczne co sądzicie?

Post autor: Gułek »

MikołajEś pisze: ↑26 paź 2021, 11:12 W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim skutecznych i jednocześnie dobrze wykonanych opon, które sprawdzą się zarówno przy mokrej, jak i pokrytej lodem drodze to ja osobiście uważam, ze tutaj warto jednak zwrócić uwagę na model bridgestone weather control a005 Uznawane są jako jeden z najlepszych modeli w swojej klasie, stanowi doskonałą alternatywę dla osób szukających ekonomicznych i bezpiecznych wersji odpowiednich dla swojego samochodu. Pozdrawiam!
No i dobrze wiedzieć, licze że temat się rozwinie bo też chcę przejrzeć różne opcje i wybrać te jak najlepsze opony i do mojego audi a4
Pazoń

Re: Opony całoroczne co sądzicie?

Post autor: Pazoń »

Też uważam, że to jak najbardziej dobry kierunek poszukiwań i jeśli chodzi o wybór tych odpowiednich opon dla swojego samochodu na cały rok to jak najbardziej jednymi z lepszych mogą okazać się bridgestone weather control a005 są to opony japońskie stworzona z myślą o kierowcach europy centralnej oraz wschodniej. Korzystam od roku i jak do tej pory jestem w pełni zadowolony. Nie obawiam się nawet mroźnej i trudnej zimy :)
ODPOWIEDZ