Strona 1 z 1

Całoroczne opony 17 cali - wybór

: 26 paź 2021, 9:03
autor: PawełSyk
Szukam dobrej jakości opon całorocznych w rozmiarze 17 cali, macie może dla mnie jakieś sprawdzone propozycje które sami możecie mi polecić ze względu na jakość wykonania i przede wszystkim zapewniające dobrą przyczepność zimą bo w tamtym roku był problem z zimowymi oponami, więc przyszedł czas wymienić. Jeszcze pogoda nie jest zła więc powinienem siłę przed gorszymi warunkami wyprowadzić. Liczę na Wasze podpowiedzi i oby temat się oczywiście rozwinął!

Re: Całoroczne opony 17 cali - wybór

: 26 paź 2021, 11:23
autor: ArturKeż
No prosty wybór na pewno to nie jest, bo na rynku jest szereg propozycji ale na pewno nie warto szukać tych które będą zdecydowanie najtańsze. W średniej półce też są ciekawe propozycje, ja osobiście polecam sprawdzić artykuł odnośnie opony wielosezonowe 17 bo ich wybór na pewno będzie dużo łatwiejszy i jednocześnie pozwoli Wam po prostu podjąć jak najlepszą decyzję dla swojego bezpieczeństwa, ale i przyjemności jazdy. Daj koniecznie znać jak już podejmiesz ostateczną decyzję!

Re: Całoroczne opony 17 cali - wybór

: 28 paź 2021, 9:15
autor: Kariś
ArturKeż pisze: ↑26 paź 2021, 11:23 No prosty wybór na pewno to nie jest, bo na rynku jest szereg propozycji ale na pewno nie warto szukać tych które będą zdecydowanie najtańsze. W średniej półce też są ciekawe propozycje, ja osobiście polecam sprawdzić artykuł odnośnie opony wielosezonowe 17 bo ich wybór na pewno będzie dużo łatwiejszy i jednocześnie pozwoli Wam po prostu podjąć jak najlepszą decyzję dla swojego bezpieczeństwa, ale i przyjemności jazdy. Daj koniecznie znać jak już podejmiesz ostateczną decyzję!
No tutaj macie rację, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości opon to trzeba popytać, sprawdzić rankingi i opisy bo bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne

Re: Całoroczne opony 17 cali - wybór

: 28 paź 2021, 9:19
autor: MikołajEn
Dobre opony to podstawa, tym bardziej jeżeli wybieracie całoroczne bo jednak muszą sprawdzić się dobrze przy wyższych temperaturach, intensywnym deszczu, opadach śniegu czy lodzie na drogach. Dlatego jeżeli o mnie chodzi to przy popularnych wersjach warto wybrać opony wielosezonowe 17 a też na stronie Wulkanista sprawdzicie sobie różne opcje tych najbardziej popularnych producentów