Strona 1 z 1

Odziez medyczna

: 19 paź 2019, 20:41
autor: Marysia89
Czesc,

znacie jakas firme, ktora zajmuje sie projektowaniem i szyciem takiej odziezy?Mozecie polecic kogos z Wroclawia? :)

Re: Odziez medyczna

: 19 paź 2019, 21:09
autor: Anka78
Hej,

Jezeli odzież medyczna damska i męska to jak dla mnie najlepszym wyborem będzie firma Zender. Polecam sprawdzic ich oferte i skontaktowac sie z nimi :) Moja mama korzysta z ich uslug, ma swoj gabinet i zleca tam projektowanie i szycie ubran dla pracownikow. Polecam sprawdzic!

Re: Odziez medyczna

: 27 lis 2019, 20:35
autor: dunaj
Bardzo przydatne są takie tematy. Dlatego właśnie wchodzę na to forum.

Re: Odziez medyczna

: 18 sty 2020, 7:25
autor: wena
Na pewno się do nich odezwę. Szukamy właśnie kogoś kto zaprojektuje odzież dla pracowników naszej placówki medycznej. Zależało nam na indywidualnym projekcie ubrań. Już większość rzeczy mamy zrobione. Czekamy jeszcze tylko na zamówione stoły do transportu chorych https://innow.pl/kategoria-produktu/sto ... u-chorych/, które w naszym przypadku są niezbędne. Większość mebli medycznych zakupiliśmy w sklepie Innow. Mają jakościowe produkty, na których nam zależy. Wielkie otwarcie planujemy na marzec tego roku.

Re: Odziez medyczna

: 20 mar 2020, 16:35
autor: Danuta
Ja odzież medyczną kupuję w jednym sprawdzonym sklepie internetowym. Pierwszy raz się bałam zamawiać, ale teraz, gdy znam już swój rozmiar bez żadnych problemów mogę to zrobić. To sklep Apolonia, gdzie ostatnio np. kupiłam sobie spodnie medyczne damskie. Jest też wiele innych rzeczy. Jeśli pracujecie w tej branży to polecam, chyba że macie jakiś inny sprawdzony sklep ;)

Re: Odziez medyczna

: 13 maja 2020, 22:18
autor: pelikannowy
Ostatnio, jako firma, wzięliśmy się za szycie maseczek medycznych. Jak wiadomo, zapotrzebowanie jest ogromne! Praca przy takich maseczkach okazała się w pełni możliwa dzięki urządzeniom i akcesoriom, które dostarczyli nam https://www.sintex.pl/ . Otrzymaliśmy mozliwie najwyższą jakość, dobrze było pójść w tym kierunku!

Re: Odziez medyczna

: 22 maja 2020, 22:42
autor: nikelodon18
Moja firma zajmuje się szyciem odziezy medycznej. Jednakże, w tym celu wykorzystujemy znakomite tkaniny zaproponowane przez hurtownię. Mowa oczywiście o tych z oferty https://www.omegatex.com.pl/ . Istna rewelacja!

Re: Odziez medyczna

: 29 maja 2020, 14:08
autor: Kmicic13
Ostatnio spodnie ratownicze i koszulki kupowałem na https://pokato.pl/, akurat ktoś wystawił dobrą ofertę. Ewentualnie szukaj po sklepach internetowych, jest tego dużo. Napisz dokładnie o jaką odzież chodzi?

Re: Odziez medyczna

: 09 cze 2020, 19:23
autor: rahul.hermann
Czy ktoś z Was w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie zamawiał fartuchy medyczne jednorazowe z https://jamiks.shop.pl/fatruchy-medyczne-jednorazowe? Fartuchy ochronne i fartuchy medyczne, w jakie został wyposażony sklep Jamiks to nie tylko odpowiednia jakość potwierdzona certyfikatami, ale i atrakcyjne ceny. Muszę zamówić hurtową ilość sztuk.

Re: Odziez medyczna

: 15 cze 2020, 22:05
autor: nikelodon18
Jesli chodzi o moją firme, to odzież dla ratowników medycznych grała tutaj pierwsze skrzypce. Zadecydowaliśmy o wyborze rozwiązań znanych z oferty https://ratujesz.pl/ . Jak sami mówią - w takiej odziezy pracuje się znacznie wygodniej, sprawnie i profesjonalnie!

Re: Odziez medyczna

: 23 cze 2020, 19:37
autor: włóczykij13
My z kolei zajmujemy się szyciem tego typu odzieży. Firma http://pasmanteria.pl z kolei dostarcza nam wszelkie elementy z zakresu pasmanterii, niezbędne przy szyciu!

Re: Odziez medyczna

: 18 gru 2020, 18:08
autor: Juluś
Szukam sklepu medycznego, w którym kupię spodnie medyczne męskie i bluzy. Zależy mi na szybkiej przesyłce i wysokiej jakości odzieży. Ostatnio znalazłam sklep Redar. Czy ktoś kupował już u nich odzież medyczną? https://redaruniformy.pl/pl/c/Spodnie/3