Lakiery

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 118
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Lakiery

Post autor: radzio »

Gdzie znajdę dobre lakiery do malowania paznokci? Takie ładne, z super wyglądem?
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Lakiery

Post autor: suzzi »

Szukasz najpewniej dla swojej dziewczyny? To myślę, że na te lakiery hybrydowe konadnail.pl nie wydasz dużo kasy, a się sprawdzą jako kobiecy prezent. Po prostu wybierz takie kolory, jakie twoja partnerka najbardziej lubi i masz prezent z głowy. Gdyby tylko mój facet tak pomyślał, to byłabym zadowolona. Ale na razie mogę pomarzyć.
Awatar użytkownika
Kakula
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2019, 15:50

Re: Lakiery

Post autor: Kakula »

Ja osobiści kupuję w sklepach Rosmann. Polecam lakiery takie jak "rimmel" lub tańsze i całkiem niezłe "wibo".
Awatar użytkownika
wena
Posty: 61
Rejestracja: 05 sty 2020, 4:29

Re: Lakiery

Post autor: wena »

Dokładnie. Najpierw się zastanów jakie kolory twoja dziewczyna najbardziej lubi, ponieważ paleta lakierów do paznokci jest ogromna jeśli chodzi o barwy. Ja uwielbiam amerykańską markę cuccio https://cuccio.pl/pl/c/Klasyczne-Lakiery/20. Poznałam ją będąc na wymianie studenckiej. Na szczęście okazało się, że w Polsce również jest dostępna. Jakościowo są rewelacyjne: trwałe i bez szkodliwych substancji.
ODPOWIEDZ