Strona 1 z 1

proszkowe malowanie

: 28 paź 2019, 17:49
autor: Malinka
Myślę, że w takim razie powinniście zadbać o skuteczne usuwanie oparów z lakierni, aby pracownicy i nie tylko mogli oddychać czystym powietrzem które nie będzie im szkodziło. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to zajrzyj na http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe ... etrza.html gdzie znajdziesz specjalne maszyny, które Wam to umożliwią i to na większą skalę. Warto dbać o swoich pracowników oraz przestrzeganie zasad BHP w swoim zakładzie

Re: proszkowe malowanie

: 20 wrz 2020, 2:10
autor: marvin
Jakbyście szukali usług dobrej lakierni proszkowej to ja mam dla was dobry namiar - Lakiernia Automatyczna Mera Metal z Warszawy https://www.lakierujemyproszkowo.pl/ Do malowania wykorzystują farby od uznanych producentów posiadające dobrą odporność na korozję, zarysowania czy ścieranie. Ja jestem w 100 % zadowolony ze współpracy z nimi, to świetni specjaliści z rozsądnymi cenami.

Re: proszkowe malowanie

: 21 paź 2020, 11:41
autor: nębril
Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się malowaniem proszkowym. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi lakierni http://baleks.pl/pl/strona-glowna/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta ma swoją siedzibę w Pszczółkach pod Gdańskiem.

Re: proszkowe malowanie

: 03 lut 2021, 17:25
autor: rólnik
To ja niedawno zacząłem próbować samemu obróbki metalu. Moja żona dała pomysł, żebym spróbował zrobić jakiś tam stojak. No więc w sklepie https://ncd-metale-kolorowe.pl/ kupiłem stal, trochę kształtu już ma ten stojak ale dalej czeka mnie praca nad nim, a później malowanie proszkowe.

Re: proszkowe malowanie

: 18 lut 2021, 11:26
autor: Włodzimierz
Malowanie proszkowe zapewnia świetny efekt wizualny, a przy tym stanowi ekologiczne rozwiązanie, zapewniające ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem czynników chemicznych. W naszym mieście korzystaliśmy z oferty od firmy https://www.stalimpex.eu/uslugi-obrobki ... proszkowe/

Re: proszkowe malowanie

: 23 lut 2021, 0:21
autor: hubić4322
Czemu nie? Przecież jeśli macie takie możliwości, to zawsze powinniście wybierać najlepsze rozwiązania. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do http://www.merametal.pl/lakierowanie-pr ... cyjne.html i sprawdzili lakierowanie proszkowe. Wiem, że dzisiaj jest ono coraz częściej stosowane, więc warto mieć to na uwadze.

Re: proszkowe malowanie

: 22 kwie 2021, 11:42
autor: łukaszek
Malowanie proszkowe ma wiele zalet ze względu na aspekt ekologiczny, a także na wysoką jakość. Jednak takie malowanie proszkowe wymaga specjalistycznych technologii oraz doświadczenia osoby, która potrafiłaby je obsługiwać. Dlatego mogę polecić profesjonalną firmę, która zajmuje się malowaniem proszkowym w Bydgoszczy.

Re: proszkowe malowanie

: 23 kwie 2021, 11:18
autor: Foreń
Malowanie wymaga dużej dokładności, aby efekty były jak najlepsze i nie trzeba było co chwilę prac poprawiać. Dlatego własnie zdecydowałem się na taśmy maskujące, żeby wszystkie linie były równe i też bez przypadkowych pacnięć pędzlem po ścianie. Natomiast warto pamiętać o wykorzystaniu taśm malarskich https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/re ... -maskujaca znajdziesz różne wersje i na pewno jest to duże ułatwienie żeby jednak prace były jak najdokładniejsze.

Re: proszkowe malowanie

: 24 kwie 2021, 10:33
autor: Olala
Malowanie proszkowe jest jednym z najskuteczniejszych sposobów uzyskiwania powłok lakierniczych. Elementy podlegające takiemu malowaniu muszą być odpowiednio przygotowane. Sam proces także musi być wykonany w specyficznych warunkach. Dlatego warto wybierać firmy, które wiedzą jak takie usługi świadczyć. Tu http://colorex.pl/ zostawiam namiar na taką firmę, z 30 letnim doświadczeniem w branży. Będą wiedzieli jak pomóc.

Re: proszkowe malowanie

: 12 maja 2021, 22:39
autor: hiczungł
Czasami w naszym zakładzie pojawia się potrzeba pomalowania niektórych obiektów za pomocą malowania proszkowego. To jest wykonalne a przydatni w tej dziedzinie okazali się https://santex.net.pl/proszkowe.php , którzy nie raz te malowanie zrealizowali. Całkowicie porwała mnie ta jakość, kapitalna cena!

Re: proszkowe malowanie

: 27 maja 2021, 10:45
autor: Ogórek
W mojej ocenie, naprawdę świetną lakiernię proszkową, znajdziecie pod tym linkiem https://gelp.pl . W mojej skromnej ocenie, wyróżniają się jakością oraz sporym doświadczeniem, co pozwala im na dostarczanie usług najwyższej jakości. Dajcie znać, czy kiedykolwiek korzystaliście z ich oferty.

Re: proszkowe malowanie

: 24 cze 2021, 9:43
autor: Nanaś
Są też bardzo dobre sklepy, które specjalizują się właśnie w dostarczaniu profesjonalnych wyrobów lakierniczych do lakierni. To ułatwienie, bo wiele materiałów mamy po prostu pod ręką i spokojnie możemy wykorzystywać do pracy. Zerknijcie tu sobie na ofertę firmy http://kolormotip.pl/. 100% profesjonalne produkty, dobra cena, dobra jakość i wydajność

Re: proszkowe malowanie

: 08 lip 2021, 12:27
autor: maśka
Malowanie proszkowe jest świetną sprawą jeżeli chcemy odnowić jakiś sprzęt czy po prostu pomalować ogrodzenie. Od siebie mogę polecić jedną z najlepszych firm http://colorex.pl/ , świadczą oni usługi na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Zlecenie wykonali bardzo szybko i dokładnie.

Re: proszkowe malowanie

: 30 wrz 2021, 21:30
autor: SzymonŚ
Każda lakiernia powinna być wyposażona w elementy zabezpieczające. i takie zabezpieczenia ja na przykład zamawiam w firmie http://www.lapena.pl/ . Takie elementy są bardzo skuteczne i zabezpieczają elementy podczas malowania. Moimi faworytami są taśmy maskujące papierowe i poliestrowe.

Re: proszkowe malowanie

: 04 paź 2021, 13:14
autor: ginamó
Kłopot z proszkowym malowaniem już za nami! Niezwykłego wsparcia udzielili nam https://www.techni-kor.pl/oferta/lakierowanie-proszkowe , którzy właśnie wykonali takie malowanie. Absolutny strzał w 10, który sprostał moim wymogom. Myślę, że i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie. Cena zachwyca.