System ERP

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
Grazyna78
Posty: 16
Rejestracja: 14 wrz 2019, 19:05

System ERP

Post autor: Grazyna78 »

Czesc,

Znacie jakas dobra firme, ktora zajmuje sie takimi systemami? Mozecie cos polecic?
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 39
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:34

Re: System ERP

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

Ja moge Ci polecic firme Sid Group :)
Korzystam z ich roznych programow od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona! Ostatnio zainteresowałam sie sap hcm i musze przyznac, ze chyba skorzystam z tego rozwiazania :) Wydaje sie byc super :)

pepcare carrera
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 272
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: System ERP

Post autor: katkas »

Erp jest mega wsparciem dla biznesu, szczególnie jeśli macie system zintegrowany z innymi i perfekcyjnie dopasowany pod wasze oczekiwania. Ogólnie system musi być stale rozwijany i wtedy powinniście zauważyć efekty jego użycia. Polecam zerknąć na stronę https://sellintegro.pl/13-comarch-optima ponieważ oferują najlepsze produkty.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: System ERP

Post autor: steffi »

Myślę, że warto tu zerknąć sobie na stronkę https://eitc.online/systemy-erp Ja znalazłam ich ofertę szukając właśnie systemu ERP do mojej firmy, nie prowadzę zbyt dużego przedsiębiorstwa, ale w takich też na pewno takie rozwiązania świetnie się sprawdzą. Wdrażając systemy ERP możecie wiele zyskać, na pewno zarządzanie i prowadzenie firmy będzie dużo łatwiejszym zadaniem.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: System ERP

Post autor: hacker88 »

System ERP to poważne wdrożenie, często dział IT nie da rady sam wdrożyć ani obsługiwać takiego rozwiązania, problemów w środowisku po takim wdrożeniu bardzo przybywa. Dodatkowo IT we Wrocławiu oraz w innych miastach bardzo cierpi z powodu braku dobrych informatyków. W pomocą przychodzą firmy takie jak ITBCE, które oferują outsourcing tych usług.
Awatar użytkownika
frank30
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: System ERP

Post autor: frank30 »

Zależy posiadacie biznes ecommerce/retail czy jest może zakłada produkcyjny, w takim przypadku mogę polecić systemy erp od Streamsoft.
Awatar użytkownika
berniersid
Posty: 11
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: System ERP

Post autor: berniersid »

Obecnie tego typu systemy są popularne wśród właścicieli firm.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Nam Berberis dał bardzo wiele. W zasadzie to wszystko odmienił, usprawnił, uporządkował. Aktualnie nie mamy już żadnych problemów, wszystko przebiega sensownie i sprawnie, ale wiadomo też, że od razu cudów nie ma. Dochodzi kwestia wyboru rozwiązań, wprowadzania danych i kontroli, ale generalnie można tak uzyskać znakomite efekty.
Awatar użytkownika
Piotr05
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 10:33

Re: System ERP

Post autor: Piotr05 »

Jedną z takich firm jest Anegis. Tutaj sprawdzisz więcej informacji o ERP dla produkcji na stronie. Niewątpliwie systemy ERP bardzo ułatwiają pracę. Dzięki nim można przyspieszyć i zwiększyć produkcję. System ERP poprawia i organizację tejże produkcji. Jeśli przedsiębiorstwa chcą być konkurencyjne, muszą inwestować w takie rozwiązania. Konkurencja nie śpi i też się ''wzmacnia'' Dzięki systemom ERP, CRM czy po prostu sztucznej inteligencji, przedsiębiorstwo idzie do przodu i stale się rozwija. Zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i relacji z klientami.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Potwierdzam dalej. Berberis ma wszystko, co jest potrzebne w biznesie. Po prostu trzeba odpowiedzialnie działać. Tutaj nie będzie od razu cudów. Nad zmianami trzeba popracować, ale samo wprowadzanie danych i korzystanie z ERP już przynosi różnicę.
Anią

Re: System ERP

Post autor: Anią »

Polecam http://system-erp.com.pl/
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Berberis daje radę.
Macie kilka wersji systemu. Musicie dopasować taką, która jest odpowiednia w danym przypadku.
Nie w każdym biznesie pasuje to samo, bo mogą być potrzebne różne narzędzia.
Zwracanie na to uwagi ma ogromne znaczenie.
NorbertMgła

Re: System ERP

Post autor: NorbertMgła »

Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. Aktualnie dużo firm jest zainteresowanych skorzystaniem z kompleksowego oprogramowania, jakie pozwoli im nie tylko na optymalizację kosztów ale zwiększenie wydajności. Na rynku jest dostępna szeroka gama systemów ERP. Pytanie jakie warto sobie zadać to z jakiej oferty skorzystać? Najpewniejszym wyborem będzie firma działająca od wielu lat, posiadająca portfolio znanych marek. Patrząc przez ten pryzmat to wiele rekomendacji otrzymuje comarch cdn xl - http://erp-polkas.pl/systemy-i-oprogram ... ch-erp-xl/ Dostępny jest także w wersji on-line w modelu usługowym, a jak wiadomo aplikacje w chmurze stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne. Do tego odpadają koszta zakupu oraz utrzymania lokalnej infrastruktury.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Potwierdzam działanie Berberis. Sami doskonale widzimy, ile to przynosi korzyści w naszej działalności.
Nie było tak, że od razu zrobiło się normalnie. Na zmiany trzeba zapracować, wprowadzać dane, zarządzać tym wszystkim.
Ale docelowo można uzyskać naprawdę znakomite efekty. A jak to wyglądało u Was?
Awatar użytkownika
Mariianna
Posty: 35
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: System ERP

Post autor: Mariianna »

Dobry pomysł, z tego co słyszałam to systemy ERP świetnie się sprawdzają do wielu zadań, mogą znacznie usprawnić pracę w waszej firmie. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.7l.pl Ich wsparcie w temacie IT dla firm.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Berberis można przetestować bez opłat i chyba to najlepsze rozwiązanie. Tzn. z moich doświadczeń nic innego nie przynosiło aż takich korzyści. W zasadzie poprawa następowała pod każdym względem. Było coraz lepiej, korzystniej. Tak jak być powinno. A co mówią wasze doświadczenia?
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Berberis jest niezawodny i działa u nas tak, jak powinien od lat. Dał nam naprawdę diametralną różnicę. Wszystko zaczęło wyglądać lepiej, zdrowiej, pozytywnie, tak jak nam zależało. Kwestia dopasowania elementów i wtedy daje się osiągnąć coś naprawdę sensownego. Tylko to musi być przemyślane!
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

U mnie Berberis zrobił największą różnicę. Odnieśliśmy ogromne korzyści i dużą zmianę na plus. W zasadzie wszystko się odmieniło, a wykonaliśmy proste, podstawowe kroki. A jak to wyglądało w waszym przypadku? O czym pamiętaliśmy? Jeśli system jest odpowiednio dopasowany, to też szybko powinny się pojawić zauważalne korzyści.
Wojtuś 40

Re: System ERP

Post autor: Wojtuś 40 »

Ja prowadząc swoją niewielką firmę wspomagam się https://main.pl/kolokacja/, która posiada własną serwerownie. Na ich stronie można znaleźć informację w jaki sposób zabezpieczają data center aby dane były w 100 % bezpieczne.

tarnowski dom kultury
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

U nas to dobrze działa na Berberis. Nie ma żadnych komplikacji, żadnych problemów, a widać, że wszystko po prostu idzie do przodu. W takich przypadkach po prostu każdy element należy dopasować z głową i dopiero wtedy widać realną optymalizację. A biznes tego potrzebuje nawet przy mniejszej skali.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Berberis polecam - to rozwiązanie ma w sobie wszystko, tam niczego nie brakuje, kwestia jedynie dopasowania odpowiednich rozwiązań i wszystko powinno działać. Jeśli będziecie mieć system z odpowiednimi funkcjami, to szybko zauważycie, jakie płynął korzyści. Wszystko będzie uporządkowane, powinno przebiegać sprawniej, poprawią się również wyniki. I głównie o to chodzi.
zośik3322

Re: System ERP

Post autor: zośik3322 »

Ja uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie systemowe dla wielu różnych firm, dlatego uważam, że jak najbardziej powinniście zerknąć na całą ofertę https://www.bpxglobal.com/kontakt/ . Wdrożenie takiego systemu wcale nie jest trudne. Potrzebnych jest tylko kilka podstawowych wymagań.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Berberis robi diametralną zmianę, a dzięki systematyczności można uzyskać naprawdę znakomite efekty. Cudów nie osiągniecie, ale stopniowo, krok po kroku możecie osiągnąć mocną zmianę. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby przebiegało to jakoś inaczej. Trzeba pilnować totalnych podstaw.
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Bardzo sobie cenię Berberis za to, że faktycznie dzięki temu systemowi udało mi się osiągnąć coś sensownego. Nie z dnia na dzień, ale z czasem - poprawa pod wieloma względami, większy porządek w biznesie i tego radzę się trzymać. Prostymi krokami można osiągnąć naprawdę wiele - działajcie!
Awatar użytkownika
kobeks
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: System ERP

Post autor: kobeks »

Dokładnie tak. Berberis powinien dać dużą, mocną i zdecydowaną zmianę. Poprawa przyjdzie szybko, pójdzie w dobrym kierunku. Jeśli każdy element zostanie dobrany jak należy, to szybko zauważycie, że wszystko jest dobrze. A tutaj naprawdę do szczęścia wystarczą podstawowe kroki. Trzymajcie się tego, a wtedy na pewno te cele zrealizujecie.
aśka

Re: System ERP

Post autor: aśka »

Oprogramowanie ERP jest kluczem do sprawnego zarządzania, co w konsekwencji przekłada się na wydajność i efektywność pracowników, a dzięki temu firma zyskuje. Else.com.pl pomoże Ci wybrać innowacyjny program idealnie dostosowany do wielkości firmy i jej struktury. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda to w praktyce? Skontaktuj sie już dziś!
Kizą

Re: System ERP

Post autor: Kizą »

Też nad tym się zastanawiam, bo systemy ERP niosą za sobą bardzo dużo korzyści. Możliwości jest dużo, automatyzacji, usprawnień nawet w codziennej pracy. Większe firmy korzystają z takich rozwiązań, również i te średnie. W przedsiębiorstwach również kluczową kwestią będzie bezpieczeństwo danych w firmie, tworzenie kopii zapasowych. Mogą tak tu przydać się produkty odhttps://www.senetic.pl/veeam/veeam_backup_dla_k ... fice_365// stosowane do takich zadań.
ODPOWIEDZ