Strona 1 z 1

System ERP

: 17 lis 2019, 14:10
autor: Grazyna78
Czesc,

Znacie jakas dobra firme, ktora zajmuje sie takimi systemami? Mozecie cos polecic?

Re: System ERP

: 18 lis 2019, 18:21
autor: Marysia_89
Czesc,

Ja moge Ci polecic firme Sid Group :)
Korzystam z ich roznych programow od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona! Ostatnio zainteresowałam sie sap hcm i musze przyznac, ze chyba skorzystam z tego rozwiazania :) Wydaje sie byc super :)

Re: System ERP

: 08 sty 2020, 20:09
autor: katkas
Erp jest mega wsparciem dla biznesu, szczególnie jeśli macie system zintegrowany z innymi i perfekcyjnie dopasowany pod wasze oczekiwania. Ogólnie system musi być stale rozwijany i wtedy powinniście zauważyć efekty jego użycia. Polecam zerknąć na stronę https://sellintegro.pl/13-comarch-optima ponieważ oferują najlepsze produkty.

Re: System ERP

: 18 mar 2020, 20:12
autor: steffi
Myślę, że warto tu zerknąć sobie na stronkę https://eitc.online/systemy-erp Ja znalazłam ich ofertę szukając właśnie systemu ERP do mojej firmy, nie prowadzę zbyt dużego przedsiębiorstwa, ale w takich też na pewno takie rozwiązania świetnie się sprawdzą. Wdrażając systemy ERP możecie wiele zyskać, na pewno zarządzanie i prowadzenie firmy będzie dużo łatwiejszym zadaniem.

Re: System ERP

: 21 cze 2020, 23:34
autor: hacker88
System ERP to poważne wdrożenie, często dział IT nie da rady sam wdrożyć ani obsługiwać takiego rozwiązania, problemów w środowisku po takim wdrożeniu bardzo przybywa. Dodatkowo IT we Wrocławiu oraz w innych miastach bardzo cierpi z powodu braku dobrych informatyków. W pomocą przychodzą firmy takie jak ITBCE, które oferują outsourcing tych usług.

Re: System ERP

: 29 cze 2020, 9:24
autor: frank30
Zależy posiadacie biznes ecommerce/retail czy jest może zakłada produkcyjny, w takim przypadku mogę polecić systemy erp od Streamsoft.

Re: System ERP

: 06 lip 2020, 10:39
autor: berniersid
Obecnie tego typu systemy są popularne wśród właścicieli firm.

Re: System ERP

: 31 lip 2020, 7:19
autor: kobeks
Nam Berberis dał bardzo wiele. W zasadzie to wszystko odmienił, usprawnił, uporządkował. Aktualnie nie mamy już żadnych problemów, wszystko przebiega sensownie i sprawnie, ale wiadomo też, że od razu cudów nie ma. Dochodzi kwestia wyboru rozwiązań, wprowadzania danych i kontroli, ale generalnie można tak uzyskać znakomite efekty.

Re: System ERP

: 04 wrz 2020, 10:37
autor: Piotr05
Jedną z takich firm jest Anegis. Tutaj sprawdzisz więcej informacji o ERP dla produkcji na stronie. Niewątpliwie systemy ERP bardzo ułatwiają pracę. Dzięki nim można przyspieszyć i zwiększyć produkcję. System ERP poprawia i organizację tejże produkcji. Jeśli przedsiębiorstwa chcą być konkurencyjne, muszą inwestować w takie rozwiązania. Konkurencja nie śpi i też się ''wzmacnia'' Dzięki systemom ERP, CRM czy po prostu sztucznej inteligencji, przedsiębiorstwo idzie do przodu i stale się rozwija. Zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i relacji z klientami.

Re: System ERP

: 29 wrz 2020, 7:20
autor: kobeks
Potwierdzam dalej. Berberis ma wszystko, co jest potrzebne w biznesie. Po prostu trzeba odpowiedzialnie działać. Tutaj nie będzie od razu cudów. Nad zmianami trzeba popracować, ale samo wprowadzanie danych i korzystanie z ERP już przynosi różnicę.

Re: System ERP

: 01 paź 2020, 21:13
autor: Anią
Polecam http://system-erp.com.pl/

Re: System ERP

: 23 paź 2020, 7:16
autor: kobeks
Berberis daje radę.
Macie kilka wersji systemu. Musicie dopasować taką, która jest odpowiednia w danym przypadku.
Nie w każdym biznesie pasuje to samo, bo mogą być potrzebne różne narzędzia.
Zwracanie na to uwagi ma ogromne znaczenie.

Re: System ERP

: 27 paź 2020, 13:46
autor: NorbertMgła
Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. Aktualnie dużo firm jest zainteresowanych skorzystaniem z kompleksowego oprogramowania, jakie pozwoli im nie tylko na optymalizację kosztów ale zwiększenie wydajności. Na rynku jest dostępna szeroka gama systemów ERP. Pytanie jakie warto sobie zadać to z jakiej oferty skorzystać? Najpewniejszym wyborem będzie firma działająca od wielu lat, posiadająca portfolio znanych marek. Patrząc przez ten pryzmat to wiele rekomendacji otrzymuje comarch cdn xl - http://erp-polkas.pl/systemy-i-oprogram ... ch-erp-xl/ Dostępny jest także w wersji on-line w modelu usługowym, a jak wiadomo aplikacje w chmurze stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne. Do tego odpadają koszta zakupu oraz utrzymania lokalnej infrastruktury.

Re: System ERP

: 06 lis 2020, 7:16
autor: kobeks
Potwierdzam działanie Berberis. Sami doskonale widzimy, ile to przynosi korzyści w naszej działalności.
Nie było tak, że od razu zrobiło się normalnie. Na zmiany trzeba zapracować, wprowadzać dane, zarządzać tym wszystkim.
Ale docelowo można uzyskać naprawdę znakomite efekty. A jak to wyglądało u Was?

Re: System ERP

: 07 lis 2020, 17:39
autor: Mariianna
Dobry pomysł, z tego co słyszałam to systemy ERP świetnie się sprawdzają do wielu zadań, mogą znacznie usprawnić pracę w waszej firmie. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.7l.pl Ich wsparcie w temacie IT dla firm.

Re: System ERP

: 16 lis 2020, 7:14
autor: kobeks
Berberis można przetestować bez opłat i chyba to najlepsze rozwiązanie. Tzn. z moich doświadczeń nic innego nie przynosiło aż takich korzyści. W zasadzie poprawa następowała pod każdym względem. Było coraz lepiej, korzystniej. Tak jak być powinno. A co mówią wasze doświadczenia?

Re: System ERP

: 04 gru 2020, 7:15
autor: kobeks
Berberis jest niezawodny i działa u nas tak, jak powinien od lat. Dał nam naprawdę diametralną różnicę. Wszystko zaczęło wyglądać lepiej, zdrowiej, pozytywnie, tak jak nam zależało. Kwestia dopasowania elementów i wtedy daje się osiągnąć coś naprawdę sensownego. Tylko to musi być przemyślane!

Re: System ERP

: 10 gru 2020, 7:15
autor: kobeks
U mnie Berberis zrobił największą różnicę. Odnieśliśmy ogromne korzyści i dużą zmianę na plus. W zasadzie wszystko się odmieniło, a wykonaliśmy proste, podstawowe kroki. A jak to wyglądało w waszym przypadku? O czym pamiętaliśmy? Jeśli system jest odpowiednio dopasowany, to też szybko powinny się pojawić zauważalne korzyści.

Re: System ERP

: 15 gru 2020, 23:19
autor: Wojtuś 40
Ja prowadząc swoją niewielką firmę wspomagam się https://main.pl/kolokacja/, która posiada własną serwerownie. Na ich stronie można znaleźć informację w jaki sposób zabezpieczają data center aby dane były w 100 % bezpieczne.

https://cornholeportal.com/using-architects-for-creative-house-designs/

Re: System ERP

: 14 sty 2021, 7:21
autor: kobeks
U nas to dobrze działa na Berberis. Nie ma żadnych komplikacji, żadnych problemów, a widać, że wszystko po prostu idzie do przodu. W takich przypadkach po prostu każdy element należy dopasować z głową i dopiero wtedy widać realną optymalizację. A biznes tego potrzebuje nawet przy mniejszej skali.

Re: System ERP

: 04 lut 2021, 7:15
autor: kobeks
Berberis polecam - to rozwiązanie ma w sobie wszystko, tam niczego nie brakuje, kwestia jedynie dopasowania odpowiednich rozwiązań i wszystko powinno działać. Jeśli będziecie mieć system z odpowiednimi funkcjami, to szybko zauważycie, jakie płynął korzyści. Wszystko będzie uporządkowane, powinno przebiegać sprawniej, poprawią się również wyniki. I głównie o to chodzi.

Re: System ERP

: 13 lut 2021, 13:57
autor: zośik3322
Ja uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie systemowe dla wielu różnych firm, dlatego uważam, że jak najbardziej powinniście zerknąć na całą ofertę https://www.bpxglobal.com/kontakt/ . Wdrożenie takiego systemu wcale nie jest trudne. Potrzebnych jest tylko kilka podstawowych wymagań.

Re: System ERP

: 15 mar 2021, 7:19
autor: kobeks
Berberis robi diametralną zmianę, a dzięki systematyczności można uzyskać naprawdę znakomite efekty. Cudów nie osiągniecie, ale stopniowo, krok po kroku możecie osiągnąć mocną zmianę. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby przebiegało to jakoś inaczej. Trzeba pilnować totalnych podstaw.

Re: System ERP

: 14 cze 2021, 7:21
autor: kobeks
Bardzo sobie cenię Berberis za to, że faktycznie dzięki temu systemowi udało mi się osiągnąć coś sensownego. Nie z dnia na dzień, ale z czasem - poprawa pod wieloma względami, większy porządek w biznesie i tego radzę się trzymać. Prostymi krokami można osiągnąć naprawdę wiele - działajcie!

Re: System ERP

: 01 lip 2021, 7:21
autor: kobeks
Dokładnie tak. Berberis powinien dać dużą, mocną i zdecydowaną zmianę. Poprawa przyjdzie szybko, pójdzie w dobrym kierunku. Jeśli każdy element zostanie dobrany jak należy, to szybko zauważycie, że wszystko jest dobrze. A tutaj naprawdę do szczęścia wystarczą podstawowe kroki. Trzymajcie się tego, a wtedy na pewno te cele zrealizujecie.

Re: System ERP

: 20 wrz 2021, 11:15
autor: aśka
Oprogramowanie ERP jest kluczem do sprawnego zarządzania, co w konsekwencji przekłada się na wydajność i efektywność pracowników, a dzięki temu firma zyskuje. Else.com.pl pomoże Ci wybrać innowacyjny program idealnie dostosowany do wielkości firmy i jej struktury. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda to w praktyce? Skontaktuj sie już dziś!

Re: System ERP

: 15 lis 2021, 19:55
autor: Kizą
Też nad tym się zastanawiam, bo systemy ERP niosą za sobą bardzo dużo korzyści. Możliwości jest dużo, automatyzacji, usprawnień nawet w codziennej pracy. Większe firmy korzystają z takich rozwiązań, również i te średnie. W przedsiębiorstwach również kluczową kwestią będzie bezpieczeństwo danych w firmie, tworzenie kopii zapasowych. Mogą tak tu przydać się produkty odhttps://www.senetic.pl/veeam/veeam_backup_dla_k ... fice_365// stosowane do takich zadań.