Strona 1 z 1

Kancelaria

: 21 lis 2019, 23:09
autor: MalwinaKoziol
Czesc,

Znacie jakiegos prawnika w Opolu?

Re: Kancelaria

: 21 lis 2019, 23:10
autor: TomaszGwint
Hej,

Ja moge Ci polecic najlepsza w Opolu - kancelaria Hilarowicz. Korzystalem z ich uslug juz kilka razy i za kazdym razem bylem bardzo zadowolona z przebiegu spraw. Polecam ich sprawdzic, bo warto!

n telewizja bok

Re: Kancelaria

: 30 lis 2019, 18:33
autor: greta
Z Opola nikogo nie znam. Ale mam zaufaną kancelarię z Warszawy. Popatrz tu https://jrkancelaria.pl/ . Nie wiem do czego szukasz prawnika, ale oni działają raczej kompleksowo. Zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Mi wielokrotnie pomogli zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym więc śmiało mogę polecić.

Re: Kancelaria

: 16 gru 2019, 15:03
autor: davis12
Gdybyście z kolei rozglądali się za kancelarią notarialną to zdecydowanie zalecam skorzystać z usług http://notariuszpuczylowski.pl/ . Miałem przyjemność skorzystać z niezwykle solidnych i profesjonalnych usług, ktore były wskazane. Akt notarialny został wykonany natychmiast.

Re: Kancelaria

: 13 lut 2020, 15:09
autor: Dzony82
Kilka miesięcy temu szukałam na tym forum dobrej kancelarii komorniczej. Polecono mi http://komornikgdansk-michalski.pl/ . Muszę przyznać , że jest naprawdę skuteczny w swoich działaniach. Były mąż siostry zalegał z alimentami prawie rok i nic sobie z tego nie robił. Po zgłoszeniu sprawy do kornika i jego odwiedzinach w domu szwagra oraz zajęciu kont bankowych, szybko znalazły się środki na wypłatę zaległości.