Strona 1 z 1

Chorwacki tłumaczenia

: 09 gru 2019, 23:16
autor: Malinka
A to ja właśnie też poszukuje teraz Tłumaczenia Chorwacki , bo potrzebuje by ktoś dokładniej przetłumaczył dokumenty otrzymane z zagranicy. Wiem, ze czasami te biura bywają różne ale jak dobrze posprawdza się w internecie to można znaleźć konkretna firmę.

Re: Chorwacki tłumaczenia

: 30 lip 2020, 9:33
autor: parksa
Moim zdaniem najlepiej poszukać biura tłumaczeń, które obsługuje takie język. Ja miałam w ostatnim czasie do przetłumaczenia dokumenty branżowe z języka niemieckiego. Pomoc w ich tłumaczenia znalazłam na http://e-lingma.pl/ . Z początku sama próbowałam się za to zabrać, ponieważ znam język, jednak szybko zdałam sobie sprawę, że dobra znajomość jakiegoś języka w mowie potocznej to zdecydowanie za mało. Żeby mieć pewność, że tłumaczenie będzie bezpłodne wolałam oddać je w ręce profesjonalistów.

Re: Chorwacki tłumaczenia

: 28 sie 2021, 12:16
autor: Romuś
Jak dla mnie same tłumaczenia są przede wszystkim potrzebne w kontaktach biznesowych i to najczęściej tam je wykorzystuję. Właśnie dlatego jestem przekonany, że tłumaczenia spotkań online https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlu ... an-online/ są niezwykle przydatne w tego typu kwestiach.