Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Bożek

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: Bożek »

My całą rodziną chodzimy do internisty z centrum zdrowia https://holsamed.pl/
jeśli jeszcze nie miałeś okazji korzystać z ich usług czy lekarzy, to bardzo polecam.
W jednym miejscu i lekarze rodzinni pro i fajne podejście do chorego, bez jakiegoś górnolotnego dystansu,
no i specjalistów też mają wielu na miejscu, wiec jak dostajesz skierowanie to w tym samym budynku i nie trzeba latać
przez pół miasta.
Żaneta

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: Żaneta »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego gabinetu gastrologicznego w Kielcach http://gastrologkielce.pl/. Ja jakiś czas temu byłam u nich na badaniu bo podejrzewam, że mam początki wrzodów żołądka. Ja ze swojej strony polecam badanie gastroskopii o naprawdę maja podejście do pacjenta i samo badanie nie jest takie dokuczliwe http://gastrologkielce.pl/gastroskopia/ .
eżka

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: eżka »

W Katowicach nie brakuje dobrych lekarzy :) jeśli szukacie kliniki, gdzie można skutecznie leczyć m.in endometriozę ( z którą boryka się wiele kobiet), to na pewno polecam GYNCENTRUM https://www.gyncentrum.pl/endometrioza. Można się umówić na bezpłatną konsultację ze świetnej klasy specjalista. Ich metody leczenia są skuteczne i mają już grono wielu zadowolonych pacjentów :)
nikuś

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: nikuś »

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach warto pomyśleć o pakiecie medycznym. Nie tylko można mieć wtedy łatwiejszy dostęp do lekarza rodzinnego, ale również do specjalistów. Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj https://hms-assistance24.com/pakiety-medyczne,15,pl warto się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb.
Maryś

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: Maryś »

Jak widzę kwestie związane z obsługą medyczną zmieniają się na naszych oczach. Jak zauważyłam nowoczesność i nowinki stosowane są także w gabinetach medycznych czy przychodniach. Właśnie w naszej przychodni , do której uczęszczam zauważyłam ,że mają program do obsługi gabinetu lekarskiego .To olbrzymie udogodnienie dla lekarzy ale przede wszystkim dla nas, dla pacjentów.Dokumentacja medyczna prowadzona jest teraz w formie elekrtronicznej a pacjenci zawiadamiani są o nadchodzącej wizycie sms-em.
aluśka80

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: aluśka80 »

Witam, mam zle dobrane okulary,wydaje mi się,że rozstaw szkieł jest źle do mnie dobrany. Do kogo się udać? Kręci mi sie od tego w glowie,sprawa wyglada nieciekawie. https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku Poddaje się Co o tym sądzicie ? Proszę o komentarze i wasze opinie. Pozdrawiam.
Grażyna11

Re: Dobry lekarz rodzinny w Katowicach - kogo polecicie?

Post autor: Grażyna11 »

Ale to przecież zależy w dużej mierze od konkretnej sytuacji. Jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą Waszego samopoczucia, to na pewno znaleźć kogoś naprawdę dobrego. Na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... urochirurg macie sporo informacji na ten temat, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku.
ODPOWIEDZ