kurs

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Eduś26

kurs

Post autor: Eduś26 »

Cześć, masz problem ze zdecydowaniem się na jaki kurs się wybrać? Moim zdaniem szkolenia medyczne są bardzo ważne, ponieważ każdy medyk powinien wiedzieć jak zachować się w różnej sytuacji. Robiliście kiedyś kurs pierwszej pomocy? Uważacie, że jest to przydatne szkolenie?
oluś

Re: kurs

Post autor: oluś »

Ostatnio zdecydowałam się na kurs pierwszej pomocy ze wzgledu na zaistniałe sytuacje w życiu. Zgłosiłam się przez internet tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ . W trakcie szkolenia będziemy mieli możliwość sprawdzenia się w symulowanych scenariuszach oraz omówienia prawidłowego postępowania .
Natałia

Re: kurs

Post autor: Natałia »

Wiesz co, może nie jest to typowe szkolenie medyczne, jak piszesz, ale na pewno mocno związane z tematem. Ja pracuję jako fizjoterapeutka i planuję szkolenie z prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy czyli metodę BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ mam nadzieję, że niedługo uda mi się wziąć w nim udział.
nooł

Re: kurs

Post autor: nooł »

Tak naprawdę to jak oceniacie program do prowadzenia gabinetu lekarskiego RSQ Physio? Właśnie się zastanawiam się nad jego założeniem i zrobieniem kursu w tym kierunku. Od lat prowadzę gabinet lekarski i jest mi dobrze, moi pacjenci zdążają na terapię i nigdy się nie kolidowały godziny, ale jednak jesteśmy w nowoczesności. Co wy na to?
Greś

Re: kurs

Post autor: Greś »

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru ciekawych kursów zawodowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia wskazówki przygotowane przez https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... -na-dzwig/ u których możecie również znaleźć szkolenia UDT, jak na przykład kurs na dźwig przeprowadzone zgodne z najnowszymi standardami, ale również w wydaniu stacjonarnym, jak i online jeśli nie możecie być u nich osobiście na każdym spotkaniu. Ceny też są naprawdę niezłe :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: kurs

Post autor: Dziewczyna »

A czy ktoś z Was szuka może dla siebie kursu elektrycznego, bo chce zdobyć uprawnienia elektryczne SEP? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://sep.bydgoszcz.pl/. Znajdziecie tam właśnie ofertę takiego kursu, który, jak widać, możecie odbyć on-line, bez wychodzenia z domu ;)

pistolety lakiernicze łódź
ODPOWIEDZ