Biznes rolniczy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Łasica23

Biznes rolniczy

Post autor: Łasica23 »

Siemanko, ostatnio szukam w internecie informacji co do tego jak dbać o uprawy. Co możecie mi polecić? Szukałam sporo informacji na ten temat i znalazłam bardzo interesujący artykuł na stronie https://www.sn2.eu/biznes/firma/17761-f ... sowac.html.
guguś99

Re: Biznes rolniczy

Post autor: guguś99 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w swoj biznes zwiazany z rolnictwem? Co sądzicie o tym https://luckygrower.com/zewnetrzne-bram ... czarkarni/ Czy uwazacie,ze to dobry pomysl? Zalezy mi,by dowiedziec sie wiecej na temat tego biznesu. Pozdrawiam.
Marioś33

Re: Biznes rolniczy

Post autor: Marioś33 »

By zacząć jakiś biznes najlepiej jest wiedzieć od czego najkorzystniej rozpocząć, w co inwestować itd. Dlatego polecam Wam w tej sprawie zajrzeć na stronę https://edoradca.pl/krajowe-inteligentne-specjalizacje/ i poczytać kilka ciekawych artykułów na temat prowadzenia biznesu, co jak wygląda , czy warto, jak wyglądają dotacje itd ;)
wejś

Re: Biznes rolniczy

Post autor: wejś »

W sumie każdy z nas może wybierać, co tylko mu się podoba, ale tak naprawdę mam wrażenie, że dziś turystyka może mieć wzięcie i wcale nie potrzebujemy nie wiadomo czego. W końcu można, jak tu https://dreamwoodhouse.com/domek-letnis ... aloroczny/ napisano, wykorzystać domki letniskowe i to cały rok.
Wąski

Re: Biznes rolniczy

Post autor: Wąski »

Oczywiście samo rolnictwo jest na pewno dochody biznesem, ale jest to również bardzo ciężka praca. Moim zdaniem warto jest zdecydowanie co nieco na ten temat wiedzieć. Dlatego polecam każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://museumspass.eu/Jak-zwalczac-i-z ... zimej.html gdzie opisano jak zwalczać grzyby i pleśń na pszenicy ozimej.
lótek

Re: Biznes rolniczy

Post autor: lótek »

Ostatnio zamówiliśmy maszyny do ekstruzji. Zaproponowane przez https://agrofeedingtech.pl/oferta/ okazały się całkowicie spełniać nasze wymogi na tym polu. W szczególności granulatory do słomy sprawiły, że jesteśmy całkowicie zadowoleni właśnie z tej inwestycji - to dopiero jakość!
miś765

Re: Biznes rolniczy

Post autor: miś765 »

Nie mam totalnie pojęcia na temat tego, co Ci polecić. Uważam jednak, że jeśli znasz się na danej branży, to jak najbardziej warto otworzyć w niej biznes. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat. A Wy jak uważacie? Czekam na Wasze opinie.
___
https://sklepdlaogrodu.pl/
ODPOWIEDZ