Budujemy nowy dom

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Watoła

Budujemy nowy dom

Post autor: Watoła »

Jestem na etapie projektowania własnego domu w ogródku. Interesuje mnie teraz sprawa ścieków. Wiecie może jak to załatwić? Czytałem w sieci, że przydomowa oczyszczalnia ścieków może być tu dobrym wyjściem. Macie coś takiego u siebie? Podobno oni https://geo-test.pl/ są najlepsi w montażu takiego systemu. Zastanowię się i może skorzystam z tych usług.
Violuś

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: Violuś »

Pamiętajcie by budując dom - projekt jaki wybierzecie nie zawierał kompromisów - bo po co. W internecie jest cała masa projektów budowlanych i przecież w końcu któryś nam się spodoba. Koleżanka z pracy buduje właśnie dom i projektu szukała gdzie tylko można - w całym internecie a znalazła go na stronie firmy Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ ,gdzie dodatkowo oprócz projektu budowlanego dostała pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1.6 tys. zł - w tym projekt szamba oraz altany. To całkiem spore oszczędności.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://flizy.com.pl/
użytzwa

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: użytzwa »

Uważam, że dom powinien zostać ukończony za 4 lata. W pierwszym roku fundacja w drugim roku lifting, a dopiero w trzecim wykonujesz wszystkie czynności, które najlepiej byłoby wykonać po wprowadzeniu się do domu i jesteś zrelaksowany, a już w czwartym roku możesz się zrelaksować i cieszyć Twój dom
użytzwa

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: użytzwa »

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to bardzo fajne rozwiązanie, bo można wykorzystać drugi raz "brudną wodę" do np podlewania ogrodu. Ogólnie, jeśli środki na to pozwalają, to bym brał - tylko pamiętaj, aby wliczać nie tylko koszt zakupu i montażu, ale także ekploatacji! Nie wiem ile takie oczyszcalnie zużywają prądu i też jak często trzeba je czyścić, konserwować czy wymieniać na nowe? Pamiętam, jak raz nie zastanowiłem się i budowałem ogrzewanie podłogowe. Zamówiłem i kupiłem, ale jakoś nie pomyślałem, że płytki do łazienki powinny być odporne na większą temperaturę i popękały :D No ale mądry po szkodzie, teraz już to wiem ;)
żanna1

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: żanna1 »

Budowę domu trzeba zacząć od znalezienia projektu gotowego lub zamówienia indywidualnego. W tym pomoże Wam biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Jest to firma, która od lat świadczy tego typu usługi. Polecam się z nimi skontaktować.
Stasią

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: Stasią »

a czy ktoś z was interesował się tematem zbiorników buforowych ? zastanawiam się właśnie nad montażem takiego zbiornika, wstępnie dużo informacji na jego temat znalazłam na stornie https://rynekinwestycji.pl/do-czego-slu ... e-dowiesz/
Kónarska32

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: Kónarska32 »

U nas w biurze dobrze pasują stylowe drzwi inovo https://www.vox.pl/drzwi-vox-inovo. Zostały zaprojektowane tak, że doskonale tłumią dźwięki co w biurze może się okazać bardzo potrzebne. No i wiadomo są to drzwi o solidnej konstrukcji. Myślę, że przy wyposażaniu biura warto na to zwrócić uwagę.
Mamiźć

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: Mamiźć »

Jeżeli masz w planie budowę domu a Ty kompletnie nie masz na niego pomysłu to polecam w takiej sytuacji zatrudnić firmę od takich projektów. Ja z takiej opcji skorzystałem i skontaktowałem się z firma https://www.bozart.pl/oferta-dla-klient ... idualnych/ . Firma BOZART z Warszawy wykonała dla mnie świetny projekt zgodny z moimi oczekiwaniami .
aśka098

Re: Budujemy nowy dom

Post autor: aśka098 »

To świetnie, że chcesz zdecydować się na budowę nowego domu. Nie wiem czy słyszałaś, ale ponoć w planach jest jakaś nowelizacja, która ma na celu uproszczenie zasad stawiania nowych budynków nawet do 70 metrów. Moim zdaniem to naprawdę bardzo dobra informacja.
___
sklep meblowy online
ODPOWIEDZ