Coś tańszego od sitodruku?

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Tristan
Posty: 52
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:39

Coś tańszego od sitodruku?

Post autor: Tristan »

Muszę obniżać koszty, a zamawiany przeze mnie druk kosztuje więc może wiecie czy dobrej jakości etykiety robią gdzieś tańszą technologią niż sitodrukiem?
Awatar użytkownika
Raobserwator
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Coś tańszego od sitodruku?

Post autor: Raobserwator »

Faktycznie od dawna uważa się że najlepszą jakość uzyska się przy użyciu technologii sitodruku, ale oczywiście jest już coś równie dobrego i jednocześnie sporo tańszego czyli druk fleksograficzny. Wprawdzie nie jest to super nowość i kiedyś przy stosowaniu technologii fleksograficznej efekty nie powalały, sporo się jednak w ostatnich latach zmieniło na plus i jeśli potrzebujesz tańsze etykiety to spokojnie zdecyduj się na tą metodę.

W drukarni Eticod robią etykiety w ten sposób, przez net możesz też zamawiać https://eticod.pl/etykiety-fleksograficzne/
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Coś tańszego od sitodruku?

Post autor: ewe211 »

A nie lepiej zainwestować?
__
Podajnik do zboża
Łucja

Re: Coś tańszego od sitodruku?

Post autor: Łucja »

Ja w tym przypadku nie kierowałabym się wyłącznie ceną. Sitodruk gwarantuje wysoką jakość oraz estetyczny wygląd materiałów. Sama od niedawna korzystam z usług drukarni https://www.amigo-sitodruk.pl. Wykonują dla mnie sitodruk na kartonach, papierach i foliach samoprzylepnych. Myślę, że będą w stanie zaoferować Ci korzystne warunki współpracy.
Władek

Re: Coś tańszego od sitodruku?

Post autor: Władek »

Jeśli chcecie mieć dobrej jakości sitodruk zgłoście się do nich https://maroka.pl/ . Doświadczeni specjaliści, którzy także oferują wysokiej jakości urządzenia. Ja przy otwieraniu swojego punktu zgłosiłem się właśnie do nich i jestem z tego tytułu bardzo zadowolony, bo od razu znalazłem miejsce z profesjonalnymi szkoleniami branżowymi. Polecam.

blachy nierdzewne poznań
Matiaszło

Re: Coś tańszego od sitodruku?

Post autor: Matiaszło »

Jak dla mnie sitodruk jest jak najbardziej okej, bardzo dobra metoda, tylko właśnie oczywiście trzeba dobrać odpowiednią drukarnię, która ma doświadczenie, odpowiednie podejście, sprawnie radzi sobie oczywiście z realizowaniem wszelkiego rodzaju zdań. Tu macie dobry i sprawdzony kontakt http://langer.pl/
ODPOWIEDZ