Dobry pomysł na reklamę

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
gość

Dobry pomysł na reklamę

Post autor: gość »

Wizytówki czy ulotki chyba nigdy nie przestaną być jednym ze skuteczniejszych sposobów dotarcia do klienta. Tylko teraz bardzo ważna jest jakość druku, tak by klienci widzieli że dla nas też liczy się jakość. Z tego co zauważyłem to Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ , ma dobrą ofertę jeżeli chodzi o drukowanie ulotek, wizytówek czy plakatów
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: Dobry pomysł na reklamę

Post autor: iworka »

Od dobrych pomysłów w zakresie reklamy to są profesjonaliści, którzy mają za sobą całe lata udanych kampanii jak np agencja http://mmsummit.pl/ . Realizowała dla mojej firmy strategię opartą o techniki marketingu internetowego, dzięki czemu w dość krótkim czasie znacząco zwiększyli świadomość istnienia mojej marki.
Bartś

Re: Dobry pomysł na reklamę

Post autor: Bartś »

Nie od dziś wiadomo, że dobra drukarnia powinna pracować na najlepszych drukarskich produktach i oczywiście najlepszych maszynach. Niestety branża drukarska bardzo się rozwija i jeżeli prowadzimy taki biznes to obowiązkowo musimy inwestować i doszkalać się w tej kwestii. Ja ze swojej strony mogę polecić naprawdę dobrego partnera jaka jest firma https://fujifilmsericol.com.pl/kontakt/ . Firma oferuję sprzedaż maszyn drukarskich i najlepszą chemie drukarską w tym dodatki farbowe.
ODPOWIEDZ