Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Vulpecula33
Posty: 27
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:40

Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Vulpecula33 »

Fiskus Brzeziny to profesjonalne biuro rachunkowe http://fiskusbrzeziny.pl/ . Oferuje kompleksową obsługę księgowości w każdej firmie.
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: doboro »

Jeśli natomiast poszukujecie biura rachunkowego, gdyż chcesz dokonać rozliczenia PIT, to proponuję skorzystać z programu https://www.pitax.pl/program-pit/ . To nic trudnego, kreator krok po kroku prowadzi za rękę, aby wszystko zostało prawidłowo wypełnione. Plusem takiego rozwiązania jest oszczędność, bo jednak nic za ten program nie trzeba płacić
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: hannas »

Dobrze wiedzieć aczkolwiek jak będę potrzebować biura rachunkowego to raczej skorzystam z jakieś lokalnej firmy.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Dziewczyna »

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe w końcu się zdecydujecie, na pewno warto będzie zastosować różne rozwiązania, które usprawnią prowadzenie księgowości w Waszych firmach. Mam na myśli na przykład elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. My korzystamy z takiego obiegu już dobrych kilka lat i bardzo sobie takie rozwiązanie chwalimy :)
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: promise »

Ważne jest to kto prowadzi nasze księgi, niestety nie każdy potrafi się tym zajmować. Dlatego warta polecenia jest księgowość w Otwocku https://biuro-rachunkowe-otwock.pl/biur ... w-otwocku/ która oferuje kompleksowy zakres usług i to za przystępną cenę
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: markos »

U nas z kolei jest to biuro rachunkowe Super Księgi z Wrocławia https://superksiegi.pl/ Mega solidni i fachowi, dokładni, bardzo jestem zadowolony z ich usług. Dzięki nim mamy porządek w papierach.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: edran »

Co do wcześniej tutaj wspomnianego Wrocławia to ja od dawna korzystam z usług firmy https://www.ibiswroclaw.pl/ i mogę ich polecić również wam. Jest to bardzo profesjonalne biuro rachunkowe, któremu można zaufać.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: aletta »

Ja również mieszkam we Wrocławiu. Sama korzystam z biura rachunkowego http://pimag.pl/ i jestem zadowolona z jakości świadczonych przez nich usług. Polecam wam się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: nikelodon18 »

Bardzo dobrze współpracuje mi się z biurem rachunkowym http://taxquatro.pl/ , oferującym usługi o najwyższej klasie i jakości. To właśnie dzięki nim mamy z głowy wiele problemów. Ogarnianie spraw rachunkowych na własną rękę jest niezwykle problematyczne.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: martan »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa i rozglądacie się za jak najlepszym biurem rachunkowym to polecam wam skontaktować się z http://www.fidus-podatki.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że są specjalistami, na których można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: melville »

To ja ze swojej strony mam taki namiar - katowicka kancelaria podatkowa Wawrzynek: https://biuro-wawrzynek.pl/oferta/ Sprawdzą się u was bardzo dobrze, wiem, bo u nas od lat wspaniale się sprawdzają, to doskonali fachowcy - mają wszystko doskonale zorganizowane, są dokładni i solidni, można na nich polegać.
miłka43

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: miłka43 »

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług biura rachunkowo-prawnego Abicus z Warszawy. Gdy zaczynałam prowadzić własną firmę, zdecydowałam się na ich usługę księgowości na zasadach ogólnych, bo wydawała mi się najbardziej odpowiednia dla początkującego przedsiębiorcy. Uważam, że to była świetna decyzja - od początku istnienia mojej firmy miałam porządek w papierach, dzięki czemu łatwiej było mi się skupić na innych sprawach. Większym biznesom polecałabym poczytać o księgowości pełnej, która może okazać się bardziej odpowiednia: https://www.abicus.org.pl/biuro-rachunk ... wosc-pelna Tak czy inaczej, biuro Abicus wykonuje swoje obowiązki dokładnie i terminowo, bardzo sobie cenię współpracę z nimi i na pewno będę nadal korzystać z ich pomocy.
żelka65

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: żelka65 »

Według mnie takich profesjonalnych biur rachunkowych, na których można polegać jest wiele. Chodzi o to, żeby mieć pewność, że wszystko będzie rozliczone prawidłowo. A jeśli pojawi się problem, na przykład faktura wystawiona w następnym miesiącu po wykonaniu usługi a vat to żeby wiedzieć co wówczas należy zrobić, żeby wszystko się zgadzało.
Lamnaś

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Lamnaś »

Pozwolę sobie przy tym temacie zadać pytanie, bo mam podobny problem. Co powiecie o np. księgowości online przy mBanku? Serio, księgowość online to takie zło? Mam jedno biuro rachunkowe w miasteczku, panie na wszystkie moje pytania odpowiadają: A to sobie pani doczyta, a tego to ja nie wiem... Dlatego wpadłam na pomysł księgowości online, a mBank ma ciekawą ofertę, tylko nie wiem jak to się ma do rzeczywistości

Czy jednak lepiej zdecydować się na biuro rachunkowe stacjonarne tradycyjne?
https://www.mojebielsko.pl/rachunkowego ... alalnosci/

Jak jest tutaj?
Barśka1983

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Barśka1983 »

Niestety nie znam tego biura i nigdy nie korzystałem z ich oferty. Od samego początku działalności mojej firmy współpracuję z biurem rachunkowym http://euro-plus.bydgoszcz.pl/kontakt/ z Bydgoszczy. Specjalizują się w pełnej obsłudze księgowej, prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz obsłudze kadr i płac. Dodatkowo świadczą usługi ubezpieczeniowe majątkowe i na życie. Powierzone im zadania wykonują profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Myślę, że Wam również będą w stanie pomóc.
mayaa

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: mayaa »

nikelodon18 pisze: 18 lut 2020, 1:59 Bardzo dobrze współpracuje mi się z biurem rachunkowym http://taxquatro.pl/ , oferującym usługi o najwyższej klasie i jakości. To właśnie dzięki nim mamy z głowy wiele problemów. Ogarnianie spraw rachunkowych na własną rękę jest niezwykle problematyczne.
Doskonałym pomysłem jest sprawdzenie, co tak naprawdę biuro rachunkowe w Katowicach może nam razem dać. Ogólnie chodzi o to, że jednak mimo wszystko my się decydujemy na poszukiwanie odpowiedniej osoby do współpracy, a skoro tak, to na nas jest odpowiedzialność. No i też musimy wiedzieć, czy dana osoba naprawdę zna się na rozliczeniach.
Kingść

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Kingść »

Moim zdaniem najlepiej jest wybierać księgową z polecenia na przykład znajomych. Ja tak zrobiłem i swoją księgową poznałem dzięki mojej znajomej, która już współpracowała z biurem od kilku lat https://www.pimag.pl/kontakt. Jestem bardzo zadowolony z pomocy tego biura bo oferują kompleksową pomoc w tym prowadzenie pełnej księgowości (Księgi Handlowe) lub prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej, odbiór dokumentów od klienta i tym podobne. Jestem również bardzo zadowolony z ceny za usługi :)
Kwiańskowska

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Kwiańskowska »

Może komuś z was przyda się namiar na dobre biuro księgowe we Wrocławiu. Jeżeli ktoś z was szuka firmy to polecam zapoznać się z ofertą biura J-J - JJ Jacek Jakubowski https://www.jjbr.pl/kontakt. Biuro oferuje kompleksowe usługi w zakresie usług zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych w tym prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie KpiR, rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestrów zakupu i sprzedaży VAT. Firma oferuję również obsługę kadrowo-płacową dla swojej firmy.
Mafilda37

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: Mafilda37 »

Szkoda, że nie napisałaś gdzie mieszkasz. Na pewno byłoby nam łatwiej Ci pomóc. Ja jestem z Poznania i od wielu lat współpracuję z biurem rachunkowym Atoran. Wyręczają mnie m.in. w sporządzaniu wymaganych deklaracji do urzędu skarbowego, obliczaniu miesięcznych zaliczek na podatek CIT i PIT oraz sporządzaniu rocznych informacji o uzyskanych dochodach. Wszystkie swoje usługi wykonują rzetelnie, terminowo i kompleksowo. Sądzę, że bez problemu będą w stanie Ci pomóc.
AdamWoy

Re: Jakie biuro rachunkowe najlepsze?

Post autor: AdamWoy »

Moim zdaniem bardzo dobrze się współpracuje z Abacusem, tu macie link do ich oferty https://www.adamus.net.pl/. Myślę, że jest dopasowana do potrzeb klientów, dobra, kompleksowa, więc zarówno właściciel firmy otrzyma szybko rozliczenia, jak również rozliczeni będą dokładnie pracownicy. Kady, płace, dochodowy, VAT, z tym nie będzie po prostu żadnych problemów. Dodatkowo jest taki plus, że dokumenty można dostarczać np. elektronicznie i nie ma z tym żadnych problemów
ODPOWIEDZ