kadry i płace wrocław

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Grazyna78
Posty: 16
Rejestracja: 14 wrz 2019, 19:05

kadry i płace wrocław

Post autor: Grazyna78 »

Czesc,

macie kogos sprawdzonego we Wroclawiu? :)
Awatar użytkownika
Paulina76
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:45

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: Paulina76 »

Hej,

Jak biuro rachunkowe wrocław to wg mnie tylko Pani Edyta Cyburt. Ja korzystam z jej uslug od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona. Zna sie swietnie na tym co robi :)
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: ewe211 »

To ja z kolei mam w planach wybrać outsourcing kadr, który pomoże mi w prowadzeniu całej działalności, no i oczywiście w tym, aby odpowiednio rozliczać wszystkich pracowników. Informacje o takich usługach udało mi się znaleźć z pomocą strony https://magazynlbq.pl/zewnetrzna-obslug ... edy-warto/
aśka

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: aśka »

Warto zerknąć sobie tutaj https://businessmind.pl/aktualnosci/min ... ce-2021-r/ . Macie tam namiar na ciekawą stronę, gdzie jest sporo praktycznych informacji z zakresu kadr i płac. Między innymi możecie się tam dowiedzieć jakie jest minimalne wynagrodzenie w 2021r. Warto znać obowiązujące przepisy.
ElizkaŚ

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: ElizkaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak prowadzenie kadr i płac to polecam zapoznać się z oferta firmy http://entraco.pl/kadry/. Ja korzystam z ihc pomocy od lat i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Firma oferuję również usługi księgowe jak i prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz innych zagadnieniach fiskalnych.
tórka

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: tórka »

W sumie dobrego specjalistę od takich rzeczy to niełatwo jest znaleźć. Wiem jednak, że specjalnie dla was poszukałam biura FCenter https://fcenter.pl/uslugi/ . Mają główną siedzibę w Krakowie, ale także i pracują dla zagranicznych firm. Można z nimi kontaktować się mailowo i telefoniczne z każdej części półkuli. Ta mobilność pracy daje sporo wygody.
towiś

Re: kadry i płace

Post autor: towiś »

Jeśli chodzi o sprawy kadrowe, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting . Macie tam bowiem namiar na firmę, która specjalizuje się w zarządzaniu dokumentacją personalną i profesjonalnym rozliczaniu wynagrodzeń. Myślę, że warto właśnie im powierzyć taki zadanie.
móranowski

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: móranowski »

Kadry i płace, na najwyższym poziomie ogarniają dla nas https://www.biurorachunkowemargo.pl/ofe ... ry-i-place . Idzie im to faktycznie bardzo sprawnie. To nie jest dziedzina, którą można ogarniać na własną rękę. A tak to mocno nas odciążyli. Do tego kompletują listę płac, wystawiają zaświadczenia o zarobkach pracowników czy reprezentują nas jako pracodawcę przed ZUSem.
Łotysz

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: Łotysz »

Fakt, dobre i doświadczone biuro rachunkowe po prostu pomoże spokojnie prowadzić firmę, zajmie się rozliczeniami, wykona od A do Z wszystkie polecenia, zadba o rozliczenia pracowników. Dzięki temu nie będzie problemów z ZUS czy urzędem skarbowym. Zerknijcie sobie na ofertę http://biurorachunkowe-zembaty.pl/, jak ktoś jest z tych okolic, na pewno pomogą
Wąski

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: Wąski »

Faktycznie same sprawy pracownicze są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również warto jest co nieco na ich temat wiedzieć. Ja jakiś czas temu miałem okazję przeczytać fajny wpis https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... dy-leasing z którego dowiedziałem się dokładnie czym jest body leasing.
fórtka

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: fórtka »

Problem z kadrami i płacami mam już na szczęście rozwiązany! Wystarczyło zgłosić się do https://em-partner.pl/ , dla nich nie był to absolutnie żaden kłopot Obsługują całą naszą księgowość, na własną rekę byśmy tego zwyczajnie nie ogarneli. Dobrze było odezwać się do doświadczonych specjalistów.
meryś8

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: meryś8 »

ElizkaŚ pisze: ↑24 kwie 2021, 16:27 Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak prowadzenie kadr i płac to polecam zapoznać się z oferta firmy [...]. Ja korzystam z ihc pomocy od lat i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Firma oferuję również usługi księgowe jak i prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz innych zagadnieniach fiskalnych.
Jakie firmy polecacie?

____
http://beata-permanent.pl/
Wiesław

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: Wiesław »

Kadry i place spędzają sen z powiek nie jednemu przedsiębiorcy. Na szczęście obsługa kadrowo płacowa może zostać zlecona firmie zewnętrznej. Na rynku działają agencję, które zajmą się takimi sprawami za was.
________________________________________________________________________________________________________________________
Włodek

Re: kadry i płace wrocław

Post autor: Włodek »

Faktycznie same płace są bardzo ważne i każda dobrze prosperująca firma na pewno powinna mieć te kwestie bardzo dobrze zorganizowane. Myślę, że właśnie dlatego warto jest zapoznać się z wpisem http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dkz ... o-korzysci gdyż właśnie w nim fajnie opisano to czym jest Payroll.
ODPOWIEDZ