korzystanie ze szkoleń

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

korzystanie ze szkoleń

Post autor: Danka »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 256
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: korzystanie ze szkoleń

Post autor: katkas »

Korzystanie ze szkoleń jest bardzo istotne. Przede wszystkim pomaga nam się rozwijać. Ja obecnie przeglądam cennik szkoleń w Calculatic https://calculatic.pl/cennik i zastanawiam się z którego pakietu najlepiej skorzystać. Moze ktoś z was już miał do czynienia z tą firmą szkoleniową i korzystał z ich usług? Chętnie poznam wasze zdanie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Marchewka77
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:46

Re: korzystanie ze szkoleń

Post autor: Marchewka77 »

Apropos szkoleń, ważnym działaniem są szkolenia PPOŻ, których celem jest przede wszystkim uświadomienie pracownikom, w jaki sposób powinni zachowywać się w sytuacji zagrożenia pożarowego.
Nie wszyscy zapewne wiedzą, że oprócz tradycyjnych szkoleń stacjonarnych istnieją również szkolenia PPOŻ online, tu jest przykład takiej oferty: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... lenia-ppoz
Zajęcia realizowane są za pomocą internetu, w czasie dostosowanym do możliwości uczestników, nie trzeba nigdzie jeździć, wszystko na miejscu, wygodnie i komfortowo.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: korzystanie ze szkoleń

Post autor: Dziewczyna »

A co ze szkoleniami dla pracowników w firmie? Jakie warto im zapewnić? Czytałam ostatnio na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych o szkoleniach z zakresu ochrony danych osobowych i przepisów RODO i wydają mi się one bardzo atrakcyjne. Czy taka wiedza Waszym zdaniem przyda się pracownikom? Jeśli tak, to na jakich stanowiskach najbardziej?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: korzystanie ze szkoleń

Post autor: kozi44 »

Warto pomyslec o uprawnieniach budowlanych. Wystarczy zakupić program uprawnienia budowlane i zapisać się na egzamin. Gdyż branża budowlana ma przed sobą ogromną przyszłość. Podniesiesz dzięki temu swoje kwalifikacje na rynku pracy Ja tak zrobilem i nie zaluje
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: korzystanie ze szkoleń

Post autor: mczay »

Pracownicy powinni być wysyłani na szkolenia dosyć często, a na pewno tak często, jak często muszą uaktualniać swoją wiedzę. Niesie to też pozytywne skutki dla nich samych, a także dla firmy. O aktualną wiedzę powinni zadbać przede wszyscy nauczyciele, którzy odpowiadają za młodsze pokolenia, przekazując im wiedzę. Na stronie: https://ecrklex.pl/ oferuje się firma, która prowadzi takie szkolenia dla firm. Szczególnie warto jest skorzystać ze szkolenia on-line, które jest wygodne, a do tego niedrogie. Polecam
ODPOWIEDZ