maszyny w zakładzie przemysłowym

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Witold-96
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 2:47

maszyny w zakładzie przemysłowym

Post autor: Witold-96 »

Z jakich maszyn najczęściej korzystacie w waszych zakładach przemysłowych? Wiem, że dużo zależy od specyfiki działalności, ale i tak chciałem zadać to pytanie, bo może będziecie w stanie polecić jakichś dostawców tego typu maszyn. Mnie obecnie interesuje głównie prasa krawędziowa. Jakieś propozycje, gdzie powinienem jej szukać? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc! :D
bartekk

Re: maszyny w zakładzie przemysłowym

Post autor: bartekk »

A jak właściwie zadbać o układ centralnego smarowania, jak chodzi o takie maszyny? Tak pytam, aby wiedzieć na potem - gdzie też kupić zawory kryzy i inne do niego elementy ( tak aby uniknąć awarii). Nie jestem specjalistą, a prowadzę firmę i chcę zaszykować się na wszystko.
Awatar użytkownika
kwiatushek02
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:02

Re: maszyny w zakładzie przemysłowym

Post autor: kwiatushek02 »

Jeśli poszukujesz solidnej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania w zakresie maszyn budowlanych, sugeruję skontaktowanie się z https://avio-star.pl/maszyny-budowlane/wiertnice/. Posiadają znaczne doświadczenie w tej branży, a ich usługi z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.
ODPOWIEDZ