Perfumy - do pracy i na wieczór

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Ruta88
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 2:26

Perfumy - do pracy i na wieczór

Post autor: Ruta88 »

Jak wygląda u Was kwestia doboru perfum? Zastanawiam się, bo ja mam takie, których używam na co dzień, do pracy, czy nawet jak wybieram się na spacer czy na zakupy, ale mam też takie "perfumy na wieczór", których używam, jak gdzieś wychodzę na miasto, czy do kina, teatru, na jakąś imprezę. A ostatnio, kiedy o tym powiedziałam znajomym, to ich to zaskoczyło.
Szymczyk

Re: Perfumy - do pracy i na wieczór

Post autor: Szymczyk »

Robię bardzo podobnie. Na co dzień używam przeważnie lekkich, orzeźwiających perfum, natomiast na jakieś szczególne okazje (imprezy, wyjścia) wybieram zapachy bardziej intensywne, np. z akcentami przypraw. Zawsze dbam o to aby kupować perfumy trwałe a więc nie interesują mnie absolutnie zamienniki znanych marek. Swoje ulubione kompozycje od CK i Ferrari zamawiam zazwyczaj z e-perfumerii Perfumy.pl. Jest to miejsce sprawdzone, z oryginalnym asortymentem za który się nie przepłaca, ponieważ codziennie są jakieś promocje cenowe, ja otrzymałem też dodatkowy rabat będąc stałym klientem.
ODPOWIEDZ