pomoc drogowa

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Staś44

pomoc drogowa

Post autor: Staś44 »

Cześć, możecie mi powiedzieć która pomoc drogowa Ustron jest naprawdę dobra? W ostatnim czasie często psuje mi się auto, dlatego też wole mieć namiar na kogoś kto mi pomoże w razie awarii. Korzystaliście z usług pomocy drogowej? Doradzicie mi coś w tej kwestii?
hiczungł

Re: pomoc drogowa

Post autor: hiczungł »

Skorzystanie z pomocy drogowej było dla mnie konieczne, gdy pojazd odmówił posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Zgłosiłem się do https://autokomplex-staron.pl/oferta/ , w mgnieniu oka zgarnęli ode mnie pojazd i odwieźli do najbliższego serwisu. Całe szczęście! Bardzo profesjonalne podejście.
gómbrunt

Re: pomoc drogowa

Post autor: gómbrunt »

Znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się pomocą drogową i robi to w przystępnych cenach jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie Poznania lub okolic to polecam wam skontaktować się z https://www.pomocdrogowa-poznan.com/ Sam już kilka razy korzystałem z ich usług i wiem że można im w pełni zaufać.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: pomoc drogowa

Post autor: Dziewczyna »

A jakie znacie firmy, które świadczą usługi pomocy drogowej i holowania na terenie Jeleniej Góry? Ja ostatnio natknęłam się na całą listę takich właśnie firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-jelenia-gora. Polecam się z nią zapoznać, jeśli często bywacie w tych okolicach ;)
Awatar użytkownika
baran
Posty: 80
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:57

Re: pomoc drogowa

Post autor: baran »

A popsuty samochód trzeba dostarczyć do warsztatu. W tym zadaniu na pewno pomoże Wam pomoc drogowa i auto holowanie Lublin Speed-Bus: https://www.pomocdrogowalublin.pl/ . Miałam okazję z nimi współpracować i polecam. Bardzo szybko sobie poradzili z tym zadaniem.
ODPOWIEDZ