Potrzebna sala na konferencję

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
dżesika62
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 4:07

Potrzebna sala na konferencję

Post autor: dżesika62 »

Gdyby przyszło wam organizować firmowy event, to jaka sala konferencyjna w Łodzi byłaby waszym pierwszym wyborem? Mnie nie pomaga fakt, że ofert nie brakuje, więc tym trudniej się zdecydować. Podawajcie swoje propozycje, z chęcią je rozważę :)
władek

Re: Potrzebna sala na konferencję

Post autor: władek »

Za każdym razem, gdy potrzebuje jakiejś sali konferencyjnej, to natychmiastowo wchodzę na bloga http://maps.google.com.bn/url?q=https://otherlife.pl/ i szukam odpowiedniej agencji evenetowej. Jest to najlepsza opcja, bo zajmują się tym sami profesjonaliści.
MajaFirmŻ

Re: Potrzebna sala na konferencję

Post autor: MajaFirmŻ »

A czy ktoś z was zastanawiał się kiedyś nad tematem jakie cechy powinna mieć dobra sala konferencyjna ? jeżeli tak to polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.panorama-hoteli.pl/artykul/ ... jnej-51439 , który znajduję się na tym portalu https://www.panorama-hoteli.pl/. Ja dzięki tym informacją na pewno podejmuję lepsze decyzję jeżeli chodzi o wybór sali konferencyjnej. Polecam również przeczytać temat https://www.panorama-hoteli.pl/artykul/ ... elu-100528 o planowaniu wyjazdu integracyjnego.
ODPOWIEDZ