Przychodnia

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:50

Przychodnia

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

Znacie jakis system do gabinetu dla przychodni? :)
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:37

Re: Przychodnia

Post autor: Marysia89 »

Czesc,

My szukalismy bardzo dlugo czegos dobrego. W koncu swietne oprogramowanie dla przychodni znalezlismy na stronie egabinet.pl. Polecam sprawdzic ich oferte na stronie internetowej :)
Awatar użytkownika
zmowa
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2019, 17:41

Re: Przychodnia

Post autor: zmowa »

Zapoznaj się z ofertą firmy https://georg.com.pl/mmedica/, która wdraża system mMedica w placówkach medycznych. Wśród wielu korzyści warto wymienić m.in. zmniejszenie biurokracji - możliwość elektronicznego obiegu dokumentacji medycznej, a także mniejsze uciążliwości dla pacjentów - możliwość samodzielnego zapisywania się on-line na wizyty i podgląd swoich wyników badań bez wychodzenia z domu i stania w uciążliwych kolejkach w przychodni.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Przychodnia

Post autor: nikelodon18 »

Ja uczęszczam do Centrum Medycznego CMC http://cmc-center.pl/ w Krakowie. Na miejscu zawsze mogę liczyć ma pełne, profesjonalne wsparcie. Ostatnio pomocy udzielili mi tamtejsi laryngolodzy.
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: Przychodnia

Post autor: pelikannowy »

Jak stawiać na przychodnię to wyłącznie te najlepszą! Stąd mój pomysł o skorzystaniu z pomocy zaoferowanej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie https://www.zozsk.pl/ . W szczególności jestem im wdzięczny za profesjonalnie przeprowadzoną rehabilitację.
Jabłko

Re: Przychodnia

Post autor: Jabłko »

A czy w waszej przychodni funkcjonuje elektroniczne zarządzanie dokumentacją? Według mnie, to podstawa dobrej organizacji pracy lekarzy, jak i rejestracji. Bez tego robi się zbyt duże zamieszanie, co prowadzi później do opóźnień lub zaginięcia jakiś badań.
ODPOWIEDZ