rolnictwo

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
lisiński

rolnictwo

Post autor: lisiński »

Prowadzicie swoje gospodarstwa rolnicze? Jak wam idzie? Co hodujecie czy uprawiacie? Jak to jest z rolnictwem ekologicznym, czy ma ono u nas rację bytu i czy można na tym zarobić? Rozglądam się bo mam kawałek ziemi po rodzicach i myślę czy zrobić jakis biznes związany z rolnictwem. Podpowiadajcie, piszcie jestem ciekaw waszych opinii
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: rolnictwo

Post autor: markos »

No jakoś u mnie idzie, nie będę narzekać. Bardzo ważne są dobre maszyny, to wiadomo. Tu mogę ci podrzucić namiar na bardzo dobrego dystrybutora maszyn rolniczych firmy Tosun, czyli firmę Ata-Technik https://tosun.pl/produkty/ Kupisz u nich m.in. wozy paszowe, prasoowijarki do kukurydzy, owijarki do balotów, sieczkarnie do kukurydzy czy przetrząsaczo-zgrabiarki. Jakość maszyn jest bardzo dobra a do tego firma z cenami nie przesadza. Sprawdź ich sobie, u nich możesz liczyć na merytoryczne i fachowe doradztwo.
poń

Re: rolnictwo

Post autor: poń »

W zeszłym roku po wichurze tylko załamaliśmy ręce i wierzyć nam się nie chciało jakie straty tak naprawdę ponieśliśmy. No musieliśmy jako się po tym podnieść i bez odszkodowania byłoby ciężko. Zaproponowano nam minimalną kwotę, która nie pokryłaby nawet 1/10 naszych strat, uznaliśmy więc, że pomoc specjalistów od uzyskiwania odszkodowań w takich przypadkach, czyli firmy KOMPENSATA https://www.kompensata.com.pl/pozostale ... ntach.html z Rudy Śląskiej, będzie nam niezbędna. Tak też było, ta firma podeszła do tematu kompleksowo i naprawdę wywalczyli nam odpowiedniej wielkości odszkodowanie, polecam.
ODPOWIEDZ