system erp

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Jaruś24

system erp

Post autor: Jaruś24 »

Witam, kojarzycie może czym charakteryzuje się typowy system erp? Z tego co wiem takie oprogramowanie służy do planowania zasobów przedsiębiorstwa, można zaoferować swoim pracownikom nie tylko lepsze miejsce pracy, ale także lepsze sposoby jej wykonywania. Słyszeliście coś na ten temat?
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: system erp

Post autor: kilobajt »

Ja również jestem wielkim zwolennikiem różnego rodzaju systemów i jestem zdania, że na pewno fajnie jest wiedzieć jak angażować i wprowadzać nowych pracowników do firmy. Właśnie dlatego powstała akademia onboardingu https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ i ja jestem przekonany, że warto w niej uczestniczyć.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 32
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: system erp

Post autor: Wiolka »

Możliwości są spore, systemy erp można dopasowywać do swoich potrzeb, potrzeb swoich firmy i to jest super - są elastyczne, wielozadaniowe. W większych firmach bardzo ważne będzie bezpieczeństwo danych - na tym powinniście także się skupić. Często przechowuje się je bezpiecznie w chmurze. Po takie rozwiązania możecie się zgłosić do https://www.senetic.pl/qnap/serwery_qna ... nterprise/ Myślę, że warto.
ODPOWIEDZ