Tłumaczenia

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 62
Rejestracja: 30 cze 2019, 14:35

Tłumaczenia

Post autor: kasjopeja »

Od jakieś czasu potrzebne mi było biuro tłumaczeń, które będzie w stanie przetłumaczyć dziesiątki dokumentów. Zależało mi na tym, by było to biuro, które ma siedzibę gdzieś koło mnie, jednakże żadne nie spełnia moich oczekiwań. Wiem, że w Warszawie jest biuro Focus, jeżeli nikt z okolicy się nie zgłosi sensowny to do nich się wybiorę.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Tłumaczenia

Post autor: nikelodon18 »

Ja z kolei doskonale wspominam współpracę z tłumaczem przysięgłym z Zabrza - ARB http://www.arb-tlumaczenia.pl/ . Wszelkie dokumenty oraz tekstu były tłumaczone w trybie natychmiastowym, sprawnie i szybko. W pełni cenię ich znakomite usługi!
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 236
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Tłumaczenia

Post autor: elmo »

Dobre biuro tłumaczeń to wysoka jakość usług, profesjonalizm i wiedza osób tam pracujących. Bardzo pomocne, a wręcz niezbędne są różnego rodzaju narzędzia, które taką pracę znacznie ułatwiają. Na stronie http://midimania.pl/warsztat-tlumacza/j ... n/hvl_gmle czytałam o narzędziach CAT, które są bardzo przydatne zwłaszcza do takich dużych objętościowo i trudnych terminologicznie tłumaczeń. Są wręcz niezastąpione, dlatego dobrze o takich wiedzieć.
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Tłumaczenia

Post autor: tomi2 »

Wybór biura tłumaczeń nie może być przypadkowy. Tym bardziej, że często tłumaczenia wymagają techniczne, skomplikowane dokumenty. Na http://ambient.com.pl/ można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji. Sprawdzić na co w takich tłumaczeniach zwrócić uwagę. Ważne, żeby korzystać z usług doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Tłumaczenia

Post autor: goma »

Z takich tłumaczeń korzysta wiele firm. A o jakości usług świadczy przede wszystkim poziom wiedzy i doświadczenia takiego tłumacza. Sprawdźcie koniecznie ofertę tłumacz w Opolu - myślę, że ich oferta zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Tłumaczenia

Post autor: martan »

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Warszawy, które rozglądają się za porządnym biurem tłumaczeń polecam zgłosić się do http://alkon24.pl/ Firma ta zajmuje się tłumaczeniem ustnym, pisemnym i przysięgłym. Mają spory wybór języków europejskich w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 211
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Tłumaczenia

Post autor: katkas »

Na pewno trzeba postawić na doświadczonych specjalistów zajmujących się takimi usługami na co dzień. Powinniście na pewno na pierwszym miejscu udać sie do takich firm jak http://www.polskoniderlandzki.pl/tlumac ... andzkiego/ Biura tłumaczeń to firmy zajmujące się kompleksowo przeróznymi tłumaczeniami na różne języki.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:09

Re: Tłumaczenia

Post autor: Tomasz332 »

Jeśli szukasz najlepszego tłumacza który pomoże twojej firmie z pismami prawniczymi które mają zostać wysłane za granicę to wiedz że osoba która tutaj pracuje na pewno profesjonalnie się zajmie tym tematem. Polecam bardzo każdemu Cena zależy od ilości stron oraz czasu realizacji. Polecam stronę dogadamycie.pl
Awatar użytkownika
davis12
Posty: 16
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:00

Re: Tłumaczenia

Post autor: davis12 »

Zawiązanie współpracy z tłumaczem https://www.imbierowicz.pl/ okazało się bardzo trafionym pomysłem. Jest to tłumacz przysięgły języka angielskiego, wykonujący usługi na najwyższym poziomie. Bardzo trafiony i udany wybór!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Tłumaczenia

Post autor: mczay »

Naprawdę dobre tłumaczenie zrobi Ci biuro tłumaczeń ze strony: https://www.pozena.com/ . Nie dość, że ich tłumaczenia są bardzo dokładne, to jeszcze w dobrej cenie i w terminie. Firma prowadzi także szkolenia językowe dla firm, więc naprawdę warto skorzystać z ich usług. Polecam
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: Tłumaczenia

Post autor: pelikannowy »

Gdy pojawia się potrzeba prędkiego, aczkolwiek profesjonalnego tłumaczenia to zgłaszamy się do https://www.unia-rzw.com.pl/ . To właśnie oni, jak nikt, specjalizują się w wykonywaniu wysokiej klasy tłumaczeń. Ostatnio tłumaczyli dla nas dokumenty z języka rosyjskiego.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Tłumaczenia

Post autor: elza »

Aktualnie w różnych dziedzinach przydają się tłumaczenia, bo sprowadzamy różne rzeczy z zagranicy, prowadzimy różnorodne rozmowy między firmami, czasami mamy ważne dokumenty do przełożenia etc. Z całą pewnością wtedy warto powołać się na profesjonalnej firmie typu Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-ekspresowe/ , która potrafi nawet przetłumaczyć dane treści w krótkim czasie.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Tłumaczenia

Post autor: nikelodon18 »

W kwestii tłumaczeń najlepiej kierować się do specjalistycznego biura. Pomocy na najwyższym poziomie od dawna udzielają mi http://www.arb-tlumaczenia.pl/ , będący nie lada specjalistami w tej dziedzinie. Muszę przyznać, że tłumaczenia świetnie realizują , bezbłędnie.
rymiś

Re: Tłumaczenia

Post autor: rymiś »

Jeśli zastanawiacie się nad tłumaczeniami ustnymi, to na pewno tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Takie tłumaczenia bardzo dobrze się sprawdzają podczas szkoleń, spotkań biznesowych czy też zawierania umów z obcokrajowcami.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Tłumaczenia

Post autor: melville »

W razie gdybyście szukali tłumaczenia z/na francuski to znam dobry namiar - tłumacz przysięgły i nauczyciel języka francuskiego - Halina Czyżewska https://francuskinamiare.pl/ Mega solida osoba, 100 % profesjonalizmu terminowość i dobre podejście do klienta. Warto!
tłumaczykff75

Re: Tłumaczenia

Post autor: tłumaczykff75 »

tłumacz przysięgły polsko niemiecki to strona profesjonalnych tłumaczeń na bardzo dużo języków. Podejmie się on tłumaczenia na język który jak dla mnie jest bardzo trudny. Rozliczenie jest na podstawie stron tekstu który chcemy przetłumaczyć. Dla stałych klientów jest możliwość negocjacji ceny.
Tłumaczka1

Re: Tłumaczenia

Post autor: Tłumaczka1 »

Jeśli ktoś z Was jeszcze szuka tłumacza, to polecam biuro tłumaczeń Skrivanek, które ma duże doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi. W zespole są tłumacz polsko angielski, ale też m.in. tłumacz słoweńsko-polski czy tłumacz polsko-bułgarski, którzy wykonują tłumaczenia ustne i pisemne, lokalizację stron internetowych i inne tego typu usługi.
Ginać

Re: Tłumaczenia

Post autor: Ginać »

Tłumaczenie to bardzo profesjonalna praca. Zatrudniłem firmę do przetłumaczenia strony internetowej mojego dostawcy w innym kraju. Chcieli sprzedawać produkty budowlane do Europy. Więc poproś mnie o pomoc w tłumaczeniu. Mam nadzieję, że tłumaczenie jest dobre i dobrze sobie poradzą w Polsce.
ODPOWIEDZ