Wymiana maszyn

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Henio

Wymiana maszyn

Post autor: Henio »

Zastanawiam się nad wymianą maszyn na magazynie, bo te obecne kończą swój żywot i więcej stoją bezczynnie niż pracują. Taki się pracować nie da więc pytanie gdzie znaleźć atrakcyjną ofertę i duży wybór wózków?
MirekA

Re: Wymiana maszyn

Post autor: MirekA »

Wymiana maszyn to dość trudne zadanie. Kosztowne. Bo pewnie macie tego już trochę na stanie. Pytanie czy planujecie wszystko na nowo kupić, czy iść też w inne formy finansowania? Trochę rozwiazań na rynku jest.
Henio

Re: Wymiana maszyn

Post autor: Henio »

To prawda trochę się tego nazbierało i musimy ogarnąć to z głową. Myślimy o leasingu, może kupna części używanych lub nawet ich wynajmie. Zbieramy oferty z rynku by ocenić na co możemy sobie pozwolić.
Zielinska

Re: Wymiana maszyn

Post autor: Zielinska »

Inaczej. Można brać też sprzęt w najem. I do tego jakiś dobry pakiet serwisowy, jakby sprzęt się popsuł albo co. I masz może inne koszt jak w leasingu, ale za to masz zawsze pewnie działający sprzęt. I firma zawsze będzie działać. Sprawdź ofertę Lemarpol. Mają i sprzedaż i leasing i wynajem. Zobaczysz jaka opcja wypadnie lepiej. Mają tam wszystko praktycznie. I tez serwis.
Borowski

Re: Wymiana maszyn

Post autor: Borowski »

Najem najlepszy. W Lemarpol nie ma z tym problemu. Najlepiej sobie dogadać, jak to będzie i czy z serwisem. Pewnie różna oferta zależnie od klienta, ale potrafią dopasować.
Zdisław

Re: Wymiana maszyn

Post autor: Zdisław »

No opcja z serwisem jaki zapewnia Lemarpol to najlepsze rozwiązanie. Bo przecież zawsze awaria może być. Przecież sprzęt użytkujemy intensywnie na magazynie, i to raczej nie z dbałością o niego. A przerwy w działaniu to mniejsze zyski dla firmy. Trzeba to sobie zawsze kalkulować.
ODPOWIEDZ