Znaki do firmy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Znaki do firmy

Post autor: Danka »

Musze odpowiednio oznakować moją firmę, potrzebnych jest mi do tego kilka rzeczy. Wiem, żeby spełniać normy potrzebuje kupić kilka odpowiednich znaków. Widziałam tutaj http://www.sklep.techemznaki.pl/ewakuacja spory wybór. Podpowiedzcie mi tylko co jest niezbędne i na co zwracają największą uwagę?
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Znaki do firmy

Post autor: markos »

Znaki drogowe, profesjonalne akcesoria do oznakowań, elementy architektury miejskiej (np. stojaki rowerowe, słupki czy tabliczki informacyjne) możecie nabyć w https://andros-reda.pl/ z Redy. Namiary na taką firmę tez się mogą przydać. Mają dobre zaopatrzenie i całkiem przyjemne ceny.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Znaki do firmy

Post autor: lordis »

Przydać się też może firma gdzie kupicie wszelkiego rodzaju elementy oznakowania dróg, ulic i parkingów. Ja korzystałem z https://www.znakbig.pl i bardzo dobrze się u nas sprawdzili. Firma jest ze Śremu.
Awatar użytkownika
Basiabarbara
Posty: 31
Rejestracja: 19 wrz 2019, 15:38

Re: Znaki do firmy

Post autor: Basiabarbara »

Tabliczki informacyjne polecam z https://wisplast.pl Zamawiałam ostatnio taką do oznakowania firmy. Mają duży wybór powierzchni, kolorów i stylów grawera, co sprawia, że można je idealnie dopasować do danego otoczenia. Poza tym są solidnie wykonane, a co za tym idzie, wytrzymałe.
ODPOWIEDZ