Znana ksiegowa

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Queeeen
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2019, 15:45

Znana ksiegowa

Post autor: Queeeen »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy https://ksiegowa-halinow.pl/ . Zajmuje się ona kompleksową obsługą księgowości firmy, ale nie tylko. Przekonaj się o korzystnych cenach.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 132
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: Znana ksiegowa

Post autor: halynka »

U mnie doskonale od samego już początku sprawdziło się biuro rachunkowe MG Finanse. Przeprowadzili mnie przez zakładanie działalności, pomogli w prowadzenie księgowości, także z całą pewnością mogę ich polecić. Świadczą pełne wsparcie od założenia spółki i w jego trakcie rozwoju.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Znana ksiegowa

Post autor: edran »

Najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o obsługę księgową jest zgłoszenie się do sprawdzonego biura rachunkowego, które się tym zajmie. Jeżeli poszukujecie czegoś na terenie Krakowa to polecam wam skontaktować się z http://ask-finance.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, którym można zaufać.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Znana ksiegowa

Post autor: Dziewczyna »

A jakie znacie sposoby na zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem księgowości w Waszych firmach? Ja na przykład czytałam ostatnio na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, że wdrażając w firmie elektroniczny obieg dokumentów można takie koszty zmniejszyć nawet o 23%. Zdawaliście sobie z tego sprawę?
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Znana ksiegowa

Post autor: aletta »

Biuro rachunkowe jest najlepszym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Jeżeli mieszkacie w okolicach Dąbrowy Górniczej to skontaktujcie się z firmą http://saldo.vr.pl/ Na nich można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Znana ksiegowa

Post autor: martan »

Ja również zdecydowałem się na usługi biura rachunkowego. Moja firma od dawna współpracuje z biurem https://www.pimag.pl/ z Wrocławia. Jeżeli zależy wam na profesjonalnej obsłudze księgowej to polecam wam się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Znana ksiegowa

Post autor: nikelodon18 »

Mi z kolei pomocy udziela kancelaria księgowo- podatkowa http://taxquatro.pl/ . To dzięki nim zrozumiałem, że zajmowanie się sprawami rachunkowymi na własną rękę nie ma żadngo sensu. Profesjonaliści zdejmują z nas ten ciężar całkowicie!
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Znana ksiegowa

Post autor: igielka »

dobre biuro rachunkowe to podstawa, ja korzystam z polecenia z uslug https://superksiegi.pl/ profesjonalizm, rzetelna wiedza i zaangazowanie to ich glowne atuty
Awatar użytkownika
annika
Posty: 101
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: Znana ksiegowa

Post autor: annika »

Jeśli o nas chodzi to solidne biuro, które dobrze się nam sprawdza to Consulting-Tax w Poznaniu http://consulting-tax.com/ To świetne, kompleksowo działające biuro z dobrą obsługą i rozsądnymi stawkami. Pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Znana ksiegowa

Post autor: włóczykij13 »

Zalecam skorzystanie z usług kancelarii księgowo - rachunkowej https://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/ . To właśnie oni zapewnili nam pełną księgowość dla firmy, jak i doradztwo.Zajmowanie się tym na własną rękę nie ma żadnego sensu - na własną rękę zrobiliśmy, co trzeba!
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Znana ksiegowa

Post autor: Nnnama »

Gdybyście szukali księgowej na Śląsku a konkretnie w Mysłowicach to podrzucam Wam namiary na nich - https://biuromda.pl/ To sprawdzone i rzetelnie działające biuro księgowe. Z pewnością poradzą sobie z prowadzeniem księgowości Waszej firmy.
Hoć90

Re: Znana ksiegowa

Post autor: Hoć90 »

Ksiegowa ma nie być znana, tylko dokładna i wiedząca, jak sobie radzić z codziennymi problemami na przykład w firmach. Przy obecnych przepisach podatkowych współpraca z dobrym biurem rachunkowym jest naprawdę konieczna. Kontakt do http://bomus.com.pl/ jest tu moim zdaniem jak najbardziej wskazany i po prostu bardzo dobry
uliśka

Re: Znana ksiegowa

Post autor: uliśka »

Uważam, że wartko korzystać ze sprawdzonego biura księgowego, bo dzięki temu unikniecie stresowych sytuacji i problemów. Nie ma co samodzielnie się rozliczać i śledzić zmieniające się przepisy. Lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania. Tutaj https://businessmind.pl/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na biuro, które oferuje szeroki zakres usług.
miśka

Re: Znana ksiegowa

Post autor: miśka »

Jeśli poszukujecie dobrego biura księgowego, to najlepiej sobie tutaj https://techtax.pl zerknąć. Jest tam namiar na stronę biura, które oferuje kompleksowe usługi. Nie tylko zajmuje się sprawami księgowymi, ale również płacowymi i kadrowymi. Rozejrzyjcie się tam. Myślę, że właśnie z takich propozycji warto korzystać, bo oszczędzicie sporo czasu.
Ącki

Re: Znana ksiegowa

Post autor: Ącki »

Niestety ja nie mam takiej znanej księgowej, ale to może dlatego, iż chciałem posiadać spółkę za granicami kraju i udało mi się ten plan w końcu zrealizować. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że firma http://www.thompsonstein.com/ pomaga mi w całym procesie prawnopodatkowym.
Łukasz

Re: Znana ksiegowa

Post autor: Łukasz »

Ja jakoś nie znam księgowych lecz wiem jak istotną sprawą jest to, aby przede wszystkim móc korzystać z dobrych rozwiązań w tym obszarze. Bardzo ciekawie na stronie http://www.extor.pl/5-najwazniejszych-z ... ypu-uslug/ opisano zasadę outsourcingu księgowości i tego jak się takie rozwiązania sprawdzają.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Znana ksiegowa

Post autor: Dzony82 »

Jeśli potrzebujecie sprawdzonej firmy do obsługi kadr i płac, to warto skorzystać z usług profesjonalistów, które znają aktualne przepisy, ponieważ w mojej ocenie jest to bardzo ważne. Taką usługę o nazwie "Payroll" można znaleźć w firmie https://hrk.pl na zasadzie outsourcingu. Rzetelnie prowadzona dokumentacja to przejrzystość i bezpieczeństwo, że nie będzie problemów m.in. w razie kontroli.

displayport dvi
ODPOWIEDZ