Dom z małym ogrodem

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Żanna1980
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2024, 19:03

Dom z małym ogrodem

Post autor: Żanna1980 »

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda się zrealizować moje marzenie - od lat marzę o tym, żeby zamieszkać w małym domu z równie małym ogródkiem, ale za miastem. Potrzebuję takiego miejsca, żeby się wyciszyć. Zależy mi na tym, żeby był to Szczecin i okolice, może wiecie który deweloper szczecin w tym momencie ma oddane do sprzedaży nieruchomości?
Ania z Zielonego

Re: Dom z małym ogrodem

Post autor: Ania z Zielonego »

Podobnie kiedyś marzyłam o takim domu. Nie był on jakoś konkretnie "zaplanowany" w mojej głowie, ale pragnienie bycia na swoim było mocne na tyle, że szukałam i szukałam i w końcu znalazłam takiego dewelopera, którego oferta mi odpowiadała. Oferował domy za miastem na wsi, które były w bardzo dobrej cenie. Wiadomo, że był to stan pół deweloperski, nie było jeszcze drogi, ale sporo domów było już zbudowanych. Decyzja została podjęta po poważnych przemyśleniach.

Teraz kilka lat później wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Drogę już oczywiście mamy zrobioną :) Po wprowadzeniu się nie było w domu mebli. Od czego więc zacząć? Zaczęliśmy od kuchni. Szkoda, że wtedy nie podchodziłam do spraw jak teraz. Obecnie sprawdzam zawsze opinie o firmach w wyszukiwarce Google. Wtedy tak nie zrobiliśmy i choć kuchenne meble były ładne to gdy popsuła się prowadnica to już wykonawca przestał odbierać od nas telefony. Być może gdybyśmy sprawdzili w Internecie to znaleźlibyśmy opinie o tym wykonawcy.

Bardzo ważne jest móc polegać na danej firmie. Sprawdzoną firmą z samymi dobrymi opiniami w Google jest na pewno Manufaktura Eco-Deco-Art. Firma w okolic Poznania, lecz działają na terenie całego kraju.
ODPOWIEDZ