Geodeta

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 62
Rejestracja: 30 cze 2019, 14:35

Geodeta

Post autor: kasjopeja »

Jakiś czas temu potrzebny mi był sprawdzony geodeta. Trochę czasu poświęciłem na znalezienie tej naodpowiedniejszej firmy. Znalazłem ich na gp.waw.pl. Porównywałem sobie sposób, w jaki wykonywali pracę w i jakiej cenie, w odniesieniu do firmy, która robiła pomiary u sąsiada. U mnie wyszło nie dość, że taniej, to jeszcze szybciej, a jak się kilka dni temu okazało - dokładniej.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Geodeta

Post autor: nikelodon18 »

My w Stargardzie zdecydowaliśmy się skorzystać ze wsparcia i pomocy zaoferowanej przez specjalistę z http://geodezjastargard.pl/ . Zrealizowanie pomiarów wyszło mu znakomicie, stworzył również mapę do celów projektowych.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Geodeta

Post autor: lordis »

Niedrogi geodeta z Dąbrowy Górniczej to M-Geo http://www.mgeo.com.pl/ Dobrze się u nas sprawdzili, to solidni fachowcy, rzetelni i terminowi, z usług jesteśmy zadowoleni. Co ważne - nie czekaliśmy długo na papiery. Ogółem ok.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Geodeta

Post autor: edran »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą geodezyjną. Ja mieszkam pod Gorzowem Wielkopolskim i zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy http://geo-graf.pl/ Działają bardzo profesjonalnie więc polecam wam się też z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
gabi895
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:28

Re: Geodeta

Post autor: gabi895 »

Jeśli szukacie sprawdzonego, doświadczonego i niedrogiego geodety, to polecam http://geodezjamigon.pl/. Mają nowoczesny sprzęt i niezbędne doświadczenie w branży geofizyki i nieruchomości. Myślę, że będziecie z nich zadowoleni.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Geodeta

Post autor: nikelodon18 »

Usługi geodezyjne najlepiej powierzyć zaufanym specjalistom. Przykładowo, my w tej kwestii zaufaliśmy https://ugpryzmat.pl/ . Podział nieruchomości zrealizowali w mgnieniu oka!
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: Geodeta

Post autor: pelikannowy »

My z koli opieraliśmy się na usługach biura geodezyjnego z Brzeska. Mowa tutaj o http://geomarko.eu/ . Zajęli się dla nas podziałem działek a także tworzeniem mapy geodezyjnej. Prędko to zrealizowali!
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Geodeta

Post autor: włóczykij13 »

Geodeta www.geoart.pl odpowiada za nadzór budowlany i geodezyjną obsługę naszej inwestycji. Dlatego warto zaznaczyć, iż wyszło im to całkiem solidnie! Do tematu podeszli bardzo fachowo.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Geodeta

Post autor: martan »

Wszystkim osobom rozglądającym się za porządną firmą geodezyjną działającą na terenie województwa lubuskiego mogę polecić skontaktowanie się z http://geo-graf.pl/ Sam korzystałem z ich usług kilka razy i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się tam z profesjonalną obsługą. Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
Awatar użytkownika
Marl3na
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2020, 12:00

Re: Geodeta

Post autor: Marl3na »

Jeżeli szukacie porządnego geodety to koniecznie sprawdźcie tą ofertę - https://www.poznan-geodeta.pl/uslugi-geodezyjne/ . Z usług geodety korzystałem podczas budowy domu i jestem z niego bardzo zadowolony. Posiada ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie dzięki czemu wszystkie prace wykonuje szybko, sumiennie i dokładnie. Również cena za usługi nie jest wygórowana dlatego warto skorzystać z jego usług :) .
Awatar użytkownika
ManiekMan
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 10:12

Re: Geodeta

Post autor: ManiekMan »

Ja sprawdzonego geodetę znalazłem w internecie. Wcześniej szukałem po lokalnych ofertach, lecz nic nie było odpowiednie. Geodeta z Ełka pomógł nam określić mapę działki i udokumentować jej przebieg. Polecam spróbować szukać tak jak ja!
droń

Re: Geodeta

Post autor: droń »

Dotychczasową rolę geodetów wykorzystujących tradycyjne techniki pomiarów zaczęła zastępować zaawansowana technologia dronów. Bezzałogowe statki powietrzne pozwalają wykonać pomiar praktycznie na każdym terenie i w każdych warunkach. Jeżeli jesteś zainteresowany pomiarami przeprowadzanymi z drona zgłoś się do https://duetzdronem.pl i dowiedz się wszystkich szczegółów takich pomiarów.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Geodeta

Post autor: Dziewczyna »

A czy znacie jakieś fajne, przydatne programy do geodezji? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/ ofertę takiego właśnie oprogramowania od firmy Cubic Orb. Jest tam między innymi program do kartowania map wektorowych czy też do kalibracji i edycji rastrów. Tak więc jeśli interesują Was takie programy, to polecam tam zajrzeć ;)
Władysław

Re: Geodeta

Post autor: Władysław »

Kompleksowe usługi geodezyjne można znaleźć na stronie internetowej https://geo-tec.pl/geodezja-inzynieryjna-przemysl/. Ta profesjonalna firma oferuje swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm przemysłowych.
_____________________________________________________________________
prezesik1977

Re: Geodeta

Post autor: prezesik1977 »

Sprawdzonego geodetę znalazłem w internecie. My w Stargardzie zdecydowaliśmy się skorzystać ze wsparcia specjalisty geodety ze Stargardu z http://geodezja.stargard.pl . Zrealizowanie pomiarów wyszło mu znakomicie, stworzył również mapę do celów projektowych. Mają nowoczesny sprzęt i niezbędne doświadczenie w branży . Myślę, że będziecie z nich zadowoleni. Ta profesjonalna firma oferuje swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm przemysłowych.
ODPOWIEDZ