Jeśli szambo, to tylko z BRAT-BET

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
suite
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:07

Jeśli szambo, to tylko z BRAT-BET

Post autor: suite »

Widziałam na tym forum polecenia różnych niesprawdzonych instytucji, jeśli chodzi o montaż szamba w ogrodzie i ja bym chciała powiedzieć, że o wiele lepiej wyjdzie się na z BRAT-BET http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ . Oni mają nie tylko żebrowane, stałe pojemniki z dobrego betonu, ale prowadzą i transport i montaż. Zdecydowanie warto jest mieć ich na oku.
BartoszŚ

Re: Jeśli szambo, to tylko z BRAT-BET

Post autor: BartoszŚ »

Niestety ich nie znam. Osobiście korzystałem z usług firmy: https://www.szambobetonowe24.pl/lokaliz ... kie/gdansk. Od wielu lat zajmują się produkcją szamb i zbiorników betonowych. Posiadają w ofercie m.in. szamba betonowe jedno-, dwu- i wielokomorowe. Gwarantują wysoką jakość produktów, profesjonalną obsługę klienta oraz atrakcyjne ceny.
gołek3

Re: Jeśli szambo, to tylko z BRAT-BET

Post autor: gołek3 »

Jak korzystacie z szamba, to chętnie podzielę się namiarem na świetną firmę wywożącą szambo w mojej okolicy (Dąbrowa Górnicza). To https://wywozszamba-dabrowagornicza.pl/oferta/ - polecam bardzo, bo jestem mega zadowolony. Próbowałem juz kilka firm, ale a to nie byli terminowi, a to za drodzy - z nimi współpracuje mi się rewelacyjnie!
lóterowy

Re: Jeśli szambo, to tylko z BRAT-BET

Post autor: lóterowy »

Zadbanie o konkretne szambo było potrzebne, już na etapie budowy domu. Pomocna w tym wypadku okazała się oferta https://szambazbetonu.pl/oferta/produkcja-szamb a ich oferta całkowicie sprostała moim wymaganiom na tym polu. Zalecam skupić się na tym, co mają w ofercie gdyż faktycznie to zachwyca. Szambo spisuje się perfekcyjnie!

ppn wieliczka
Żółty

Re: Jeśli szambo, to tylko z BRAT-BET

Post autor: Żółty »

W sumie jeśli chodzi o szambo to ja jeszcze nie wybrałem firmy z której będzie one do mnie dostarczone i ja jestem zdania, że jak najbardziej jest to ważna sprawa. Zachęcam także każdego do przeczytania fajnego wpisu https://ogrody24.pl/blog/post/wymagania ... owa-szamba gdyż same aspekty prawne i techniczne przecież są niezwykle ważne.
ODPOWIEDZ