Książki o koniach

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Bilbo
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:11

Książki o koniach

Post autor: Bilbo »

Ponieważ bardzo lubię czytać różne książki, a najbardziej o koniach chciałam porozmawiać na tym forum o waszych ulubionych książkach i opiniach do nich. :)Interesują mnie książki przygodowe. Bardzo lubię czytać książki z serii "Heartland" autorki Lauren Brook. Przeczytałam wszystkie części, które do tej pory są wydane i czekam na kolejne. Muszę przyznać, że jest to niesamowita opowieść trzymająca w napięciu i bardzo fajnie się ją czyta. Osobiście nie mam ulubionej części tej serii, bo wszystkie są równie ciekawe. Jak ktoś nie przeczytał jeszcze tej książki to naprawdę polecam bo warto ! :) Chciała bym jeszcze zapytać, czy znacie może jeszcze jakieś ciekawe książki o koniach.
Awatar użytkownika
ok34
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:41

Re: Książki o koniach

Post autor: ok34 »

jestem w stanie polecic Ci tutaj dwie ciekawe pozycje z literatury, po które dobrze jest moim zdaniem sięgnąć. Oraz które przekazują wiele wartości:
"Autostrady i konie" - to nie powieść przygodowa, ale zbiór wierszy Krzysztofa Kraska , z których 7 jest o koniach.
"Przekręt" Dicka Francisa - powieść o zaginionym koniu wartym fortunę.

Zresztą polecam zajrzeć sobie jeszcze do PWN:
https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Konie ... 022,k.html

W księgarni znajdziesz duży wybór pozycji o koniach, głównie o ich żywieniu i pielęgnacji. A taka wiedza przecież również jest bardzo ważna.
kolaska

Re: Książki o koniach

Post autor: kolaska »

Jeżeli chodzi o książki to ja nie korzystam z żadnych. Czytam często i chętnie bloga na stronie https://marstall.pl/. Tam jest bardzo dużo wiedzy o żywieniu koni oraz ich hodowli. Wspomnę też, że mają świetne pasze. Bardzo dobra jakość, marka premium. W sklepie online jest bardzo duży wybór. Można skomponować całą dietę dla koni, w czym pomaga ich dietetyk. Wysyłka ze sklepu jest szybka i bezproblemowa, bardzo często dodają gratisy - dzięki czemu można próbować nowych pasz.
ODPOWIEDZ