Płytki drewnopodobne

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Złania

Płytki drewnopodobne

Post autor: Złania »

Podobają Wam się płytki drewnopodobne? Pamiętam, że od kiedy wpadły mi w oko, a było to już dość dawno temu, marzyłam o tym, żeby właśnie w tym klimacie urządzić naszą łazienkę. Teraz znalazłam outlet Cerdesign i okazało się, że mogę u nich kupić takie płytki taniej, niż gdzie indziej :)
Wiesła64

Re: Płytki drewnopodobne

Post autor: Wiesła64 »

Drewniane deski podłogowe w stylu skandynawskim https://www.vox.pl/produkt-panele-podlo ... 96110.html to kolekcja wysokiej jakości podłóg naturalnych. Bardzo dobry wybór do nowego domu. Montaż z systemem "click" co bardzo ułatwia i skutecznie łączy deski ze sobą zapewniając jej większą szczelność na brud czy wilgoć.
Błażej

Re: Płytki drewnopodobne

Post autor: Błażej »

Takie płytki to wyglądają naprawdę bardzo elegancko we wnętrzach. Jeśli ich szukacie to na pewno znajdziecie je na stronie https://plytki24.pl/opoczno/plytki-lazienkowe oni oferują stylowe, solidne, a równocześnie niedrogie płytki łazienkowe, kuchenne i inne na ściany i podłogi. Sprawdźcie.
miłosz11

Re: Płytki drewnopodobne

Post autor: miłosz11 »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się osuszaniem domów i wykonywaniem hydroizolacji. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.osuszanie-slim-pol.pl Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę w Łodzi
ErykŻ

Re: Płytki drewnopodobne

Post autor: ErykŻ »

Ja wolę chyba klasyczne płytki do łazienki....jakoś drewnopodobne do mnie nie przemawiają. Moje płytki zamówiłam w tym sklepie http://biesiadecka.pl/lazienka/ i pojechałem po nie do miejscowości Jelcz-Laskowice. Powiem wam, że znalazłem idealne płytki łazienkowe antypoślizgowe.
ODPOWIEDZ