Problem z kominem

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 132
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Problem z kominem

Post autor: halynka »

Kilka dni temu coś nam strasznie zaczęło kopcić w kominie. Stwierdziliśmy, że musimy zrobić mały remont i wymienić wkład na nowy. W tym celu szukałam dobrego producenta. Znalazłam tą firmę https://www.schiedel.com/pl/ ponieważ ma najwięcej pozytywnych opinii. Podobno profesjonalnie podchodzą do klienta. Cieszę się, że będę u nich mogła kupić wysokiej jakości taki system ceramiczny.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Problem z kominem

Post autor: edran »

Jeżeli musisz wymienić wkład kominowy to polecam ci zapoznać się z ofertą firmy http://taniekominy.pl/ Oni sprzedają świetne kominki i wkłady kominowe w całkiem niezłych cenach. Sam mam wkład oraz kominek zakupiony od nich i jestem zadowolony ze swojego wyboru.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Problem z kominem

Post autor: nikelodon18 »

A może przyszedł czas na wymianę kominów? My zdecydowaliśmy się na te z oferty http://www.wkładykominowe.pl/ i spisują się znakomicie. Wysoka jakość, idealnie sprawująca się w domach jednorodzinnych.
Szymczyk

Re: Problem z kominem

Post autor: Szymczyk »

Znakomitej jakości i wkłady kominowe a także kompletne, nowoczesne systemy dedykowane do różnych paliw (stałych i ciekłych) znajdziecie w ofercie PEKABET. Podczas budowy komina w naszym domu podjęliśmy współpracę z tym właśnie dostawcą i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy system kominowy uniwersal, ze względu na posiadanie pieca olejowego i kominka na drewno-jako dodatkowego źródła ogrzewania. Instalacja działa super sprawnie, nic nie kopci, nie ma ciągu wstecznego.
ODPOWIEDZ