Sposoby na stres

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Sposoby na stres

Post autor: Danka »

każdy z nas na pewno ma różne spsooby na to by radzić sobie ze stresem. Moim zdaniem dobrze jest stosować naturalne rozwiązania. jednym z nich może być np picie napoju Kava Kava. Napój ten uspokaja, powoduje delikatną senność, ułatwia zasypianie. Pozwala także zachować jasność umysłu. DOstepny jest tutaj https://kavasklep.com/ i moim zdaniem warto go spróbować.
Awatar użytkownika
Torleslaw
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:17

Re: Sposoby na stres

Post autor: Torleslaw »

Można również odwiedzić psychologa. Też jest to dobry pomysł.
To co czasami biorę za uniesienie jest po prostu brakiem bólu.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Sposoby na stres

Post autor: marvin »

psycholog, natura, zwierzęta, hobby, przyjaciele
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Sposoby na stres

Post autor: Daenerys »

Od dłuższego czasu rozważamy z żoną terapie małżeńską u psychologa. chyba zdecydujemy się na terapię online http://psychomedic.online doszedłem do wniosku, że bez tego się nie obejdzie. Mamy dobre nastawienie, obydwoje chcemy naprawić to małżeństwo ale czas pokaże jak to się rozwinie. Dodatkowo zona ma depresje, wiec dla niej osobno taka sesja bedzie ok
Rygieł

Re: Sposoby na stres

Post autor: Rygieł »

Najefektywniejszy i najzdrowszy sposób na stres to rozmowa z bardzo dobrym psychologiem. Sam próbowałem sobie radzić, oczywiście alkohol, papierosy czy jakieś inne cuda. W końcu za namową żony zdecydowałem się na pomoc psychologa i to była najrozsądniejsza decyzja z możliwych, na którą powinienem zdecydować się znacznie wcześniej, a tak niszczyłem tylko swoje zdrowie. https://wetalk.pl tutaj masz bardzo dobrych psychologów, z których pomocy korzystałem rozmawia się z nimi przez internet.
Gabryśka

Re: Sposoby na stres

Post autor: Gabryśka »

Rygieł pisze: ↑11 kwie 2021, 14:55 Sam próbowałem sobie radzić, oczywiście alkohol, papierosy czy jakieś inne cuda.
U mnie było podobnie. Nigdy specjalnie nie ciągnęło mnie do papierosów. Nawet nie wiem jak to się stało, że zaczęłam palić. W sensie, nie wiem kiedy ;) Zaczęłam pracować w korpo. Ciągły stres i maksymalne skupienie, trzeba było jakoś nerwy rozładować na przerwie i tak już poszło. Zacząć łatwo, rzucić ciężko! Jestem na początku drogi. Kupiłam tabletki. ulotka Recigar mówi mi, że to kompletna kuracja. Także mam nadzieję, że po miesiącu już będzie po wszystkim.
Myszło42

Re: Sposoby na stres

Post autor: Myszło42 »

Tabletki są spoko, ale nie są wystarczające na 100%. Najtrudniej poradzić sobie z uzależnieniem psychicznym. Tutaj nie pomogą tabletki a książki, terapie kursy takie jak https://www.reset33.pl/ i generalnie zrozumienie problemu, niektórzy uważają że epapieros pomoże rzucić a dla mnie to tak jakby z narkotyków wpaść w alkoholizm, zmienia się tylko uzależniacz
ODPOWIEDZ