urodziny syna

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

urodziny syna

Post autor: Malinka »

Zastanawiałam się co mogłabym wykombinować na urodziny syna dla niego i jego kolegów. Nie wiem co mogłabym zrobić. Czytałam tutaj https://www.urodzinydzieciaka.pl/ o kilku fajnych pomysłach bo już nie wiem co wykombinować. Coś mi jeszcze podpowiecie?
Awatar użytkownika
Izak
Posty: 90
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:44

Re: urodziny syna

Post autor: Izak »

Dla kolegów to raczej nic nie wymyślisz, bo wszelkie tego typu imprezy są teraz zakazane. Możesz co najwyżej jakoś ciekawie zorganizować dzień i spędzić go w gronie rodzinnym z synem.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: urodziny syna

Post autor: Dziewczyna »

A czy macie już kupione dekoracje na urodziny? Nie można o nich zapomnieć ;) Kolorowe balony, serwetki, słomki do napojów itp. - wszystko to sprawi, że będzie wesoło i kolorowo ;) Dzieciakom na pewno się spodoba ;) Ja takie dekoracje zamawiam sobie zazwyczaj wygodnie i bez wychodzenia z domu przez internet ;)
Awatar użytkownika
serenada
Posty: 18
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:00

Re: urodziny syna

Post autor: serenada »

Organizacja urodzin dla swojego dziecka to wielka sprawa, także trzeba dokładnie wszystko przemyśleć i przygotować. Jeśli nie chcesz gotować to można wszystko zamówić, będzie dużo prościej. Elementy dekoracyjne zamówisz na https://godanparty.pl/ , od razu wejdź i wybierz kolorowe balony, wstążki, kubeczki czy talerzyki w postaci z bajek. Zobaczysz, że Twój syn będzie zachwycony takimi rzeczami.

wwwbytom
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: urodziny syna

Post autor: Tanika »

Wielkie gratulacje, wiem co to za przeżycie ;) Mój mały ma już pół roku, nie wiem nawet kiedy to zleciało. Niestety dość szybko musiałam skończyć karmić piersią, ale okazało się, że mały bardzo lubi mleko Bebilon, które mu odpowiada, zero wzdęć czy kolek. Kupuję je w świetnej cenie w aptece DOZ.
ODPOWIEDZ